rum.ungurury.ru

Cum pot face fata criminalului

Acum vă spun cum am făcut față cu infractorului (păr). Fixate cumva unghia degetului inelar. M-am uitat - fără așchii, și sa stabilit în jos pe ea. În a doua zi a unui deget înroșită, umflate și a început să se rănească. Durerea a fost atât de puternic încât chiar trezeasca noaptea. Relieful vine numai atunci când degetul a avut loc vertical. Și apoi mi-am adus aminte că o zi, situată în departamentul de chirurgie, și a văzut acolo o femeie, hodivshuyu spital coridor cu un deget bandajat în picioare pe verticală. Când am întrebat de ce păstrează ca un deget, femeia a spus că ea felon, degetul ei periat, iar atunci când ea îl ține pe verticală, doare mai puțin. Chiar nu am vrut să ajung la spital și că este curățat un deget, astfel încât ea a decis să se trateze. Am frecat o vodcă degetul mare în gât, a luat un ac, care este, de asemenea, dezinfectată cu vodcă, și străpuns umflarea ei. 4 puncție făcută prin stoarcere fiecare puroi. A fost, desigur, foarte dureros, dar am îndurat. Dupa procedura, din nou, frecat o vodcă deget și bandajat. Durerea a început treptat să scadă, iar degetul vindecat în curând.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru