rum.ungurury.ru

Anexita a reușit să reducă. Și doresc să-i spun

Bună ziua, „Bunica!“ Mult timp am vrut să împărtășesc cu cititorii de ziare anexita tratament experienta (inflamatie a ovarelor si a trompelor uterine), dar timid. Și acum, ca tot mai multe femei suferă de această boală, am decis.

Ca un om tânăr, și am fost bolnav cu anexita cronica. Tratamentul în spital a adus doar un ajutor pe termen scurt. Periodic tratate pe o baza in ambulatoriu, in statiune, dar toate fără nici un rezultat. Și apoi m-am decis să se înroleze ajutorul de ierburi. Pregătirea decocturi saturate de musetel, galbenele, salvie, stejar si eucalipt, iar apoi a luat sitz bai cu ei si le uda. Primele 2-3 zile au folosit un decoct de plante, apoi altul și așa alternat. Acest lucru este de a asigura faptul că virusul care a cauzat anexita, nu este utilizat pentru bulion. Am luat bai cu bicarbonat de sodiu, iar soluția spălătură soda (1 lingurita bicarbonat de sodiu într-un pahar de apă fiartă caldă). Folosit pentru dusurile mica seringa. Este plasat pe o masă sau noptiera de lângă pat, cu o cana de bulion și seringă, m-am întins, a luat o pune „mesteacăn“, proptit picioarele de perete, câștigând în seringă bulion și injectat-o ​​în vagin. închidere strâns mâna între picioare, pune și pune, transformându-l în partea stângă, apoi pe dreapta, timp de aproximativ o oră.

Am luat baie și duș în dimineața, după trezire și după fiecare mișcare intestinului. Asigurați-vă că pentru a efectua procedura să se spele bine. Și astfel 10 zile. În timpul menstruației pentru a lua o pauză. Mai mult anexita nu ma deranja. Mulți dintre prietenii săi, apoi sfătuit acest tratament, și toate acestea au fost îndeplinite. De asemenea, am suferit de mult timp fisuri pe tălpi. Începutul nopții pentru a pune la el un tampon cu unsoare, și ei sunt vindecați rapid. Că astfel este experiența mea. Tratate.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru