rum.ungurury.ru

Fibrom nodular am avut: o rugăciune și un decoct de plante pentru a elimina

Bună ziua, „Bunica!“ Al treilea an am citit ziarul. rețete Mulți folosesc de ea, iar acum este posibil sa de asistență pentru a dori predlozhit.Uzelkovoy fibromul (1,5 cm nodule) a fost bolnav timp de 8 ani. De multe ori „rapid“, mă duce la spital. Am fost tratat într-un medic frumos care a folosit pentru a trata nu numai medicamente (injecție de iod a făcut), dar, de asemenea, taxe și plante aromatice rostopasca. Dar, în ciuda tuturor acest lucru, după 5-6 luni, boala a declarat în sine. Când aveam 53 de ani, ea a început din nou să progreseze. Și apoi m-am decis să fie tratate de popular sredstvami.Ya preparată două căni de apă fiartă 2 lingurite coada calului, prezent și să ia 1 lingura perfuzie de 3 ori pe zi. În plus, se macină și se amestecă 1 lingura rădăcină elecampane, boabe Viburnum, urzici, amestecul se toarnă peste 1 litru de apă clocotită, se aduce la fierbere, se fierbe 5 minute la foc mic, prezenta 2 ore și a fost luată la 2 linguri De 3 ori pe zi. De fiecare dată când luați medicament, citiți rugăciunea și a cerut ajutorul Domnului. Și astfel 21 de zile. După aceea, în fiecare zi, timp de trei săptămâni a văzut dimineața pe stomacul gol 1 / 3-1 / 2 cana de suc de cartofi proaspat stors (cartof din piele nu este curățat!). După acest tratament, fibrom meu ca ultrasunete a arătat dispărut. Doctor ochii mei nu poverila.Vot toți. Majoritatea fibroamelor nu bylo.Lechites mine și să ceară ajutorul lui Dumnezeu.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru