rum.ungurury.ru

Bronșită a dispărut. MY SALVATOR - ROOT Polemonium caeruleum

Bună ziua, dragă „Bunica“!

Vreau să vă spun cum am câștigat bronșită cronică cu componente astmatice.

Deci, când aveam 32 de ani, am avut o răceală, dar nu acordă o importanță. Ca urmare, am început tuse, o lună mai târziu am început să se înece, și în cele din urmă a devenit atât de greu să respire, a trebuit să merg la spital. Diagnosticul - bronsita cu componente astmatice.

tratate pe termen lung antibiotice permanent, am administrat fac bronhoscopie, dar imbunatatirea nu a fost. Apoi am plecat din spital și a decis să fie tratate cu remedii populare. După trecerea în revistă proprietățile medicinale ale diferitelor plante, a ales albastru cianoza. Cumpărat de la botanisti rădăcină uscată, a început să se pregătească, în conformitate cu instrucțiunile, perfuzia curative și se bea. Nu-l cred, dar în a treia zi de utilizarea de tuburi mele bronșice încep să se mute departe de mucus atât de intens încât am fost speriat. După 2 săptămâni, starea mea sa îmbunătățit în mod semnificativ, iar dupa 2 luni am fost complet sănătos.

Pentru prepararea perfuziei trebuie să fie 1 lingura cianoză zdrobit rădăcină se toarna un pahar de apă clocotită și după filtrul de răcire. Ia-l la 1 lingura De 3-5 ori pe zi, după mese. Această infuzie nu este numai elimină de la bronșită, dar, de asemenea, îmbunătățește în mod semnificativ sănătatea și catar respirator superior și tuberculoză pulmonară. Deci, oricine cu probleme similare, am sfătui să fie tratate cianoză. Tu despre asta, te asigur că nu vei regreta.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru