rum.ungurury.ru

Zi după zi, an câștigă oamenii de cancer în anul

Draga „Bunica“! Nu se poate nega ca acestea să-și exprime recunoștința pentru ceea ce ai. Asta facem fără tine?! Nu am citit doar ziarul. Cu ajutorul soțului meu vyzdorovel.On a fost bolnav de cancer pulmonar. Am fost în spital, timp de 4 luni, a trecut o examinare completă, și a fost oferit operația. Am refuzat ca se temeau că ar fi chiar mai rău. Soțul ei de 67 de ani. Când a fost externat din spital, ne-am dus la Kramatorsk - acolo trata cancerul. La spital, el a fost douăzeci și una de chimie iradiere. Când X-radiat, sa dovedit - nici o schimbare pentru a îmbunătăți. Și acum, când el a fost numit al doilea chimie, am citit în „Bunica“ a cucuta. Soțul a fost primul curs de tratament - până la 40 de picături, a făcut a doua chimie si razele X au aratat ca tumora a fost în loc, dar in jurul inflamatie a scăzut. Ei au propus un al treilea chimie, dar am refuzat. Soțul a fost externat și a început să meargă pe zi rabotu.Kazhdy el a continuat să ia cucuta în dimineața o oră înainte de masă. Acesta a fost tratat ca 240 de zile. Peel între 1 picătură și 40 picături per 200 g de apă și 40 picături la 1 picătură. C 1 picături la 13 picături au luat cu 100 g de apă și 13 picături 26 - 150 g în apă și 26 picături de 40-200 g de apă. Cursul a fost o pauza de o luna. Când a făcut raze X, medicul a fost surprins de faptul că au existat doar cicatrici pe plamani. Credem că în 2-3 luni, este necesar să se repete o dată cucuta de tratament (Hemlock 1 ambalaj de 200 g de alcool 76%, pentru a insista 13 zile) .În acest lucru, am citit întotdeauna „Tatăl nostru“ și trece înapoi la soțul ei, în templul lui Dumnezeu a ordonat rugăciune în zdravie.Ochen recunoscător oamenilor care au trimis această rețetă, și „bunica“ pentru faptul că a publicat în paginile sale.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru