rum.ungurury.ru

Cu candidoza lungă am fost luptă. Așa am tratat

Bună ziua, „Bunica!“ M-am născut în 1933. A fost un an teribil. Ce fel de sănătate aici putem vorbi? În timpul vieții sale, a dobândit o mulțime de răni, a suferit 4 operații. In timpul uneia dintre ele a pierdut vezica biliara ei. Din acel moment, și mă depășește candidoza. O să-ți spun cum am fost aceasta lupta, lupta pentru boala zhizn.Eta este dificil de vindecat. De exemplu, am salvat de la mâncărime prin frecare întregul corp. Primele 3-4 zile frecat 10% saramură (1 lingură de sare într-un pahar cu apă). Apoi am face nici o dozare la bulionul a fost inchis la culoare, urzica și începe să se freca acest bulion. In plus, de preparare a cafelei 1 lingura Urzică 200 ml de apă clocotită și se bea infuzia. Rănile provocate de Candida, tratat cu o soluție din 200 ml de apă, 1 linguriță sare și 5 picături de 5% iod. Picioare avânta într-o soluție salină puternică și apoi ciuperca unghiilor afectate de grăsime Candida, iod. Capul freca, de asemenea, o soluție de sare de 10%. Încă folosit în tratamentul de droguri farmaceutice „Vokadin“ și lumânări procaina. Ia 4-6 ori pe zi, condimente cuisoare (ia niște mazăre în gură și mestecând), ucide germenii. Pugh pelinul amestec de perfuzie și yarrow. I se amestecă 1 linguriță fiecare planta, se fierbe 1 litru de apă și se bea un pahar, și chiar mai mult de preparare a cafelei. 1 pahar pe zi. Accept „bifidobakterin“ legume .Em, pește, cereale integrale, orez brun, iaurt, chefir, lapte acru, lapte fermentat la cuptor, fulgi de ovăz, o mulțime de verdeață, lucernă, căpșuni. Nu mânca la o candidoza de fructe, zahăr, drojdie, brânză, pâine proaspătă, ciocolată, șuncă, miere, muraturi, cartofi, ciuperci, consumul de alcool. Două luni nu este un fruct de citrice, rosii, ananas, și apoi doar într-o cantitate mică - de 2 ori pe lenjerie de corp nedelyu.Nizhnee ar trebui să fie din bumbac. Zilnic menyat.Vot si tratarea candidozei. Dacă experiența mea va ajuta pe cineva, voi fi foarte fericit.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru