rum.ungurury.ru

Perseverenta, răbdare, iarbă și de a elimina orice inflamație

Bună ziua, „Bunica!“ Oricine care a venit peste cu inflamație a rinichilor, nu va minte că este o condiție foarte neplăcută, și nu atât de ușor să-l spravitsya.Vospalilas cumva rinichiul drept atât de mult încât de durere am putut nici măcar nu se aplece . El renunță la tomate, mere, bulioane, mazăre și supa de fasole și cacao. Am mâncat numai supă și starea kashi.Moe hrișcă se înrăutățește în fiecare zi, și apoi m-am decis să lupte pentru propria sănătate. frunze verzi Narvalul de pelin, percepute de partea dreaptă a corpului, bandajat și nu a eliminat compresei de mai multe zile, zi sau noapte, doar ocazional schimbare frunze. M-am simțit mai bine. In interior sunt infuzia de frunze de mesteacăn, cu gudron de mesteacăn (disponibil in farmacii). Turnat un praf de frunze zdrobite 200 ml de apă clocotită, se lasă până se răcește, se filtrează, se adaugă 3-4 picături într-o infuzie de gudron de mesteacăn și bea tot de 3-4 ori în timpul zilei. Am folosit acest remediu pentru aproximativ 8 zile, de zi cu zi de gătit proaspete nastoy.Polyn amar au continuat să se aplice. Durerea a dispărut și am dat seama că am de gând să trăiesc! A început să fiarbă ca ceai, flori de coada șoricelului, iarbă, cimbru, mentă, sunătoare, și un șir de băut aceste ceaiuri, recepție alternativ. Și a câștigat bolezn.Kstati, oamenii care trăiesc în păduri de conifere și de băut ceai din ace de pin, nu va fi niciodată o inflamație a rinichilor și pietre în aceste organe. Acest prieten mi-a spus urolog. Acum, eu beau în mod constant infuzii de nuiele de conifer la sol și muguri nu mă deranjează.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru