rum.ungurury.ru

Cum am vindecat fiul lui glomerulonefrita

De multe ori există rețete de la glomerulonefrita. Boala a suferit și fiul meu. Eu insumi l-au tratat, și, mulțumesc lui Dumnezeu, boala este plecat. Deci, este necesar pentru a pune pacientul pe o dieta rigid. El ar trebui să aibă varză, mere dulci, brânză, caise, cartofi frecvent, supă fără carne, și cel mai important, o zi pentru a mânca un dovleac. În dimineața și la prânz să-l mănânce ca un fel de mancare principal, iar seara pentru a bea suc de dovleac. Medicație, în cazul în care urina este negru cu sange si proteine, este necesar să se facă pacient de 3 ori pe zi injecții „Penicillin“. De îndată ce testele devin mai bine de injectare pentru a opri, dar pentru a continua dieta timp de 3-4 luni. Este necesar să se bea in mod regulat Napary de muguri de mesteacan, gryzhnika ramuri goale și cătină, are în glomerulonefrita cât mai multe cireșe și ogurtsov.Posle proaspete îmbunătăți starea pacientului poate fi un pic, așa cum fac copiii mici, pentru a introduce diferite alimente in dieta. Asigurați-vă că pentru a curăța sângele. Pentru a face acest lucru, sari peste stafide, prune, caise și nuci uscate tocate în mod individual, să ia miere și se amestecă totul până la omogenizare. Fiecare produs pentru a lua o cantitate egală în greutate. Ia-1 lingura amestecul în dimineața și seara. În acest fel, am vindecat fiul lui glomerulonefrita.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru