rum.ungurury.ru

Fiul lui panarițiu, am vindecat fără o intervenție chirurgicală

Când fiul meu, chiar a mers la grădiniță, el a format pe felon degetul ei (păr). Chirurgul, căruia i-am cerut ajutor, a spus categoric că pentru a scăpa de acest flagel va șterge doar gălbenele. Am fost de acord cu el și a plecat supărat, după ascultarea strigătele de mâine la doctor, spun ei, vin, și voi refuza să funcționeze. În autobuz ne-am așezat la femeie și a întrebat imediat de ce fiul meu a fost plâns. Am împărtășit cu ea probleme, ea simpatizat, iar apoi mi-a dat un delicvent baza de prescriptie medicala. Aici on.Neobhodimo se toarnă în sticlă 1 proteine ​​de ou crud, și apoi amestecați cu o lingură, se adaugă la un alcool de proteine ​​96%, astfel încât proteina este ondulată sub formă de fulgi albi. Este nevoie de aproximativ 30-40 ml de alcool. După aceea, toate de scurgere printr-o sită și apoi pune fulgi de proteine ​​uniform pe un bandaj, împăturite în 4 straturi. Înfășurați-le inflamat degetul mare pe partea de sus și înveliți cu folie de celofan. După 7 ore de schimbare bandaj. Asta e tot lechenie.Ya tot făcut acest lucru. După montarea primul pansament copilul a adormit, dar după 7:00, l-am trezit și-a schimbat. După 3 zile, pielea din jurul unghiilor a dat jos, și tot vindecat în curând. Fiul a crescut, în toți acești ani felon nu-l deranjat din nou. Din nou și din nou și apoi el mi-a tratat această rețetă și copii și adulți, iar rezultatul a fost întotdeauna pozitiv.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru