rum.ungurury.ru

Un decoct din rădăcini de trandafir sălbatic și a văzut pietrele au condus la rinichi

Bună ziua, „Bunica!“ Acest tratament este recomandat tuturor celor care suferă de pietre în noaptea pochkah.Zaleyte într-un vas emailat 1 l cheie sau bine apa 3-4 felii de trandafir sălbatic lungime rădăcină cu degetul mic sau degetul inelar și lăsați-l până dimineața. Dimineața se aduce la fierbere și se fierbe timp de 5 minute la foc mic. Bea toată decoctul până seara. Bea în loc de apă și alte lichide. Aceleași rădăcini pot fi preparată de 2-3 ori. Ia-o fiertura în fiecare zi, nu lipsește o singură zi, timp de 3 luni, sau chiar mai mult. Rădăcina măceș este cel mai bine pentru a recolta în primăvară, la Sf. Gheorghe (Mai 6) .În timpul am fost de șapte pietre la rinichi de marimea unei gropi de cireșe. Am băut un decoct de radacina de trandafir sălbatic de la 6 mai până la sfârșitul anului, și apoi verificați pe ultrasunete. Acesta a aratat ca rinichii sunt curate și fără pietre în ele nu. De atunci, a fost nevoie de aproape 10 de ani. Cele mai multe pietre la rinichi nu au bespokoili.Vot acest lucru fără durere și rău pentru sănătate, am scăpa de ele. Profitați de experiența mea, oameni buni. solduri rădăcină Bulion, dorința și voința și ajuta să vă recuperați.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru