rum.ungurury.ru

Eu folosesc o infuzie de glaucom & laquo; mustață de aur & raquo;

Buna „Bunica“ Bună ziua! La cererea Shabin AI de la Odesa a decis să trimită o rețetă de glaucom, poate altcineva o va folosi. Eu însumi folosesc personal „mustață de aur“ de preparare a cafelei. magnitudine foaie de 20 cm rezhu, se toarnă un litru de apă clocotită. Înfășurat, insist zi. A se păstra la temperatura camerei. Bea 50 g de 3-4 ori pe zi este necesară la 30-40 de minute înainte de mese. Doar preparată familiar: l s, l - prezent. Savurând o lună, am descoperit, de asemenea, la o perioadă de acalmie în intestin, și înainte de aceasta a fost un mârâit. Un prieten a spus că ficatul nu mai deranjeaza ei este. Am continua să bea frunze tinctură realizate din mustati, dar în timp ce eu beau frunze. Familiar a părăsit Vladivostok. Ea scrie că ficatul nu este bespokoit.Seychas care încep să îngroape ochiul (am cataractă la ambii ochi a fost unul am operat, iar al doilea podlechivat asa). Am săpat patru luni de miere, a trecut prin măr. Metoda de preparare este după cum urmează: a face sus degajării de mere cu o sulă să străpungă centrul părții superioare a locașului de jos. În Lune pune 0,5 linguriță miere, de preferință în luna mai, a pus măr pe un pahar. De dimineață, mierea trebuie să treacă printr-un măr într-un pahar. Dacă se întâmplă ca mierea nu este trecut, apoi încercați din nou străpung cu o sulă și o sulă poshiryat dreapta-stânga. Mierea scurgeri în mod necesar. Am săpat o picătură dimineața și seara, în ambii ochi. Vederii nu sa deteriorat în ochi neoperate.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru