rum.ungurury.ru

Lucrul pe șantier și în căldură și frig, mă & laquo; & raquo câștigat; nevroză insidios

Bună ziua, „Bunica!“ Sunt de profesie inginer constructor. Am de lucru reprezentată, în principal pe calea aerului în orice condiții meteorologice. Asta „câștigat“ nevroza. Doi ani tratați cu medicamente de la farmacie medicamente Zubitsky, dar nu a existat nici o îmbunătățire. Și apoi m-am decis să invoce meditsiny.Prochitav popular în „Bunica“ de rostopască, colectate în perioada cuprinsă între 15-15 mai iunie nasushit și a început tratamentul. A luat 1.5 linguri ierburi 1.5 preparată ceașcă de apă clocotită, 1 oră și a insistat Saw 0.5 cesti de 3 ori pe zi cu o oră înainte de mese. In plus, o jumătate de oră înainte de mese de 3 ori pe zi, timp de 1 lingura miere, spălate în jos de fiecare dată 1/4 ceașcă lapte. Aceasta ajută nu numai în nevroze, dar, de asemenea, la un hemoroizi, constipatie, insomnie, frica irațională și utilizarea stresse.Pered rostopască și miere mereu spunând mental: „să fie așa cum este conceput“, ajustând astfel organismul să se vindece. Repetat de 3 ori. Citește doar „Tatăl nostru.“ Cursul de tratament efectuat cu luna în scădere lună nouă, din ziua femeilor sale (de omul este mai bine să înceapă în cel al bărbaților). Apoi sa odihnit până la următoarea lună disipării și tratamentul repetat din nou. 4 a avut loc un astfel de curs, și dacă re-născut Dumnezeu rodilas.Dast experiența mea la altcineva pentru a face față unei nevroze. Principalul lucru nu este de a bea o picătură de spirtnogo.Zdorovya toate și longevitate!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru