rum.ungurury.ru

În rinichi copilarie deranjat foarte mult: oțet din șolduri pentru a le asigura

Bună ziua, „Bunica!“ Ca un copil am avut o perioadă în care mult oțel probleme de rinichi. Mama oțet ma vindecat de șolduri, și am uitat de mai mulți ani, în cazul în care am găsit un rinichi. Vreau să împărtășesc cu cititorii ziarelor reteta acestui mare sredstva.Itak gătit pentru a pregăti oțet, trebuie să umple solduri borcan de sticlă cu gât larg, se toarnă revărsa apă fiartă la temperatura camerei, în care pre-dizolva zahărul (în 1 litru de apă - 100-150 g de zahăr ), se acoperă borcanul cu tifon și se lasă într-un loc întunecos la infuzat timp de 1,5-2 luni. După aceea, se strecoara si se toarna toate sticlele de oțet gata. A se păstra la temperatura camerei, într-un loc întunecos. Pentru puterea de oțet poate fi atunci când insistând la șolduri adăuga unele frunze proaspete și tineri muguri de plante. Acest instrument salvează toate proprietățile de vindecare ale măceșul. Am incercat otet 1 lingura De 3 ori pe zi, adăugând un ceai sau apă, timp de o lună. Așa că am retras și vylechilas.Seychas cu excepția oțet este utilizat pentru a trata rinichi ceai de plante, care include magnolie chinezi de viță de vie, mătase de porumb, pudră de afine, păpădie rădăcină, rădăcina de trifoi dulce, hamei, coada calului, rădăcină hortensie, agrișă și pătrunjel frunze. Admiterea preparată din acest amestec este extrem nu numai amelioreaza durerea in rinichi, dar, de asemenea, zdrobește și afișează pietre, elimină umflarea cu edem și acumulare de lichid în toate organele, inclusiv legkih.Zdorovya toate!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru