rum.ungurury.ru

Am decis să spun din nou, ca cataracta domoli

Bună ziua, „Bunica!“


Vreau să vorbesc în detaliu despre vindecarea ei de cataractă folosind viermi dodevyh.

le colecta pentru tratament numai în mai și iulie. În alte luni, ele sunt otrăvitoare. Trebuie să fie spălate de cel puțin 20 de ori în apă călduță 30-33 vierme, până când sunt complet curate, iar apa - limpede, pune-le pe o cârpă curată și pentru a selecta cel mai sănătos și mobil. Steriliza două flacoane din sticlă, cu o capacitate de 100 ml și un flacon, plasați viermele se spală 20-22, în care umiditatea uscaseră, le acoperă cu zahăr, conectați strâns flaconul și se agită ușor pentru a amesteca conținutul uniform. Înveliți vasul într-o pânză de culoare închisă și puneți timp de 8-10 ore, într-un loc întunecos. În acest timp, sub viermii vor goli lichid, care trebuie sa fie tulpina cu grijă printr-o pâlnie în a doua sticlă sterilizate. Acest lucru va fi un remediu pentru cataracta. Depozitați-l într-un recipient închis ermetic pe raftul de jos a frigiderului. În fiecare zi, culcat în pat, am săpat o picătură în fiecare ochi. Apoi, ea a închis ochii, acoperit mâinile și pune acolo timp de 10 minute, ocazional, de cotitură globul ocular, fără a deschide ochii. După aceea, clătiți-le cu apă fiartă caldă. În timpul tratamentului, am încercat să nu tensiona ochii tăi. Se efectueaza procedura in fiecare zi alte timp de noapte timp de 20 de zile. Efectuarea unor astfel de cursuri de până la 10 ori pe an. Cataracta am trecut. Uneori, după instilarea mancarime ochi. În orice caz, este imposibil să le zgâria. Este necesar să se închidă ochii și să le dea un pic de odihnă. Dacă există o ușoară vârf de cuțit, nu vă faceți griji, dar dacă după instilare a avut o durere ascuțită puternică, o nevoie urgentă de a le spăla de mai multe ori cu apă caldă. Înainte de tratament, este necesar să mă conving că totul va fi bine și nimic rău nu se va întâmpla. Se recomandă să clipească mai des, ceea ce contribuie la odihna lor. Doresc tuturor o bună vedere!




Acum, vreau să ajut oamenii care suferă de hidropizie testiculare (ascita). În cazul în care boala este in stadii incipiente, pot fi eliminate din ea, de lubrifiere, de 3 ori pe zi bolnav suc de ou rostopască. De fiecare dată când a petrecut șapte intervale de lubrifiere între ele timp de 3-5 minute. Elimină ascita și loțiuni cu rostopasca Napara cald. Pentru ao pregăti, aveți nevoie de 1 lingura ierburi tocate, se toarna un pahar de apă clocotită, se lasă timp de 10 minute într-o baie de apă care fierbe, apoi 15-20 minute pentru a insista și tulpina. ou eficientă lubrifiere ceapa suc proaspăt. Utilizați-l nu mai târziu de 15 minute după preparare. Puteți face lotiuni de urina. După tratamentele inițiale rostopască ceapa și să observe răspunsul organismului. Dacă arde, aveți nevoie pentru a opri procesul! Toate instrumentele recomandate aduce îmbunătățit la începutul bolii. În cazul în care nu ajuta, consultați un medic.


Fie ca Domnul tuturor!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru