rum.ungurury.ru

Semințe de fenicul și credința în vindecarea cataractei și a câștigat întors vederea!

Buna ziarul „Bunica“! reteta mea pentru tratarea cataractei a fost publicat în numărul 1 pe 06 ianuarie 2004 Astăzi, vreau să-l clarifice, pentru că Am fost să vină o mulțime de scrisori cu diferite probleme. Răspunde tuturor personal, eu doar nu vreau să fie în măsură să și prin intermediul ziarului pentru a răspunde la întrebările cititorilor interesați.

doi saci de tesatura flanel nevoie pentru a face (pentru o bună retenție de apă). dimensiunea lor trebuie sa fie de 5x5 cm. Se toarnă în fiecare sac 3 lingurițe cu semințe de top de mărar, cravată-le, a pus un mic cana smalț, se umple cu apă rece pentru a acoperi sac, și a pus pe foc. Se fierbe timp de 2 minute, se scoate la o farfurie să se răcească un pic și paharul de apă. Căldicel a pus pe ochii închiși, deasupra celofan si un prosop. Țineți timp de 10-15 minute, până când se răcește. Efectuați procedura pe timp de noapte. Saci de mărar pot fi folosite de 2 ori. Apoi arunca semințe, se spală saci fără săpun și apoi umple noile semințe și se toarnă o nouă porție de apă. Am făcut acest lucru o lună și cataractă mea dispărut fără urmă. Diagnosticul de „cataractă“ Am pus la Kiev într-o clinică.

mi picături pentru ochi și ochelari Evacuate și a fost spus să vină la testul după șase luni. Am făcut doar asta. Am întrebat doctorul cum cataractă mea - tratată sau nu? Ea mi-a răspuns că ceea ce a fost, și a rămas așa, numai că nu progresează. Am venit acasă și cred că este necesar să se urmeze un tratament pe bază de rețetă Zubitsky NP (Este, probabil, cu toții). Am fost tratat exact o lună la zi, fără a pierde o singură procedură. Ea a observat că a devenit bine pentru a vedea. M-am dus pentru a verifica în Cherkassy și a întrebat doctorul, că ea sa uitat mai atent, la fel ca în Kiev, am fost diagnosticat - o cataractă.

Ea a examinat mine lung și greu și a spus că nu nu cataracta. N-am spus că semințele tratate de fenicul, ca medicii nu recunosc acest tratament. Când am fost la Kiev, pentru prima dată, întreb medicul despre acest medicament. Și doctorul a spus că nimic nu va ajuta, doar să ne facă pe noi înșine arde și se adaugă probleme. Deci, dragi cititori „Bunica“, tratat cu mărar și nu-ți fie teamă că te doare. Tocmai ai curăța ochii.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru