rum.ungurury.ru

În viermi de ploaie putere extraordinară: Am câștigat cataracta lor!

Bună ziua, „Bunica!“ Acum, mulți oameni suferă de cataracta. Această boală și nu au cruțat. Pentru a elimina etapa inițială a cataractei Am aplicat un extract de râme. Și vindeca! Experiența lor cu plăcere împărtășesc cu cititorii gazety.Itak, ar trebui să fie spălate de cel puțin 20 de ori în apă călduță 30-33 râme, până când sunt complet curate, iar apa - limpede, pune-le pe o cârpă curată și pentru a selecta cel mai sănătos și mobil . Steriliza două flacoane din sticlă, cu o capacitate de 100 ml și un flacon, plasați viermele se spală 20-22, în care umiditatea uscaseră, le acoperă cu zahăr, conectați strâns flaconul și se agită ușor pentru a amesteca conținutul uniform. Înveliți vasul într-o pânză de culoare închisă și puneți timp de 8-10 ore, într-un loc întunecos. În acest timp, sub viermii vor goli lichid, care trebuie sa fie tulpina cu grijă printr-o pâlnie în a doua sticlă sterilizate. Acest lucru va fi un remediu, tratarea cataractei. Depozitați-l într-un recipient închis ermetic pe raftul de jos a frigiderului. În fiecare zi, culcat în pat, am săpat o picătură în fiecare ochi. Apoi, ea a închis ochii, acoperit mâinile și pune acolo timp de 10 minute, ocazional, de cotitură globul ocular, fără a deschide ochii. După aceea, clătiți-le cu apă fiartă caldă. În timpul tratamentului, ea nu a încercat să tulpina procedura zrenie.Vypolnyala pe zi timp de noapte timp de 20 de zile. Efectuarea unor astfel de cursuri de până la 10 ori pe an. Cataracta am trecut. Uneori, după instilarea mancarime ochi. În orice caz, este imposibil să le zgâria. Este necesar să se închidă ochii și să le dea un pic de odihnă. Dacă există o ușoară vârf de cuțit, nu vă faceți griji, dar dacă după instilare a avut o durere ascuțită puternică, o nevoie urgentă de a le spăla de mai multe ori cu apă caldă. Înainte de tratament, este necesar să mă conving că totul va fi bine și nimic rău nu se va întâmpla. Se recomandă să clipească mai des, ceea ce contribuie la modul lor de a trata cataracta otdyhu.Etot m-au ajutat pentru a evita orbirea și a operațiunilor. Încercați să-l, nu vei regreta! Fie ca Domnul tuturor!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru