rum.ungurury.ru

Mole Cricket - un inamic cui, și căruia fiecare

Nu este un producător, care nu era bine cunoscut de cricket (sau kapustyanka). Acesta este unul dintre cele mai mari inamici grădină. Dar vreau să spun despre Medvedkov, ca un prieten - proprietățile sale de vindecare uimitoare. Medvedkov tratate două boli grave - tuberculoza și cancerul.

Pentru a pregăti medicamentele necesare pentru a prinde (fara pesticide) mai mulți adulți greierii (cu siguranță în viață), se spală și se usucă la soare sau în cameră (pre-tăiate în mai multe bucăți), sol în praf. Un curs de tratament va avea nevoie de 2 linguri pulbere cu un tobogan.

În plus, este necesar să se ia 0,5 litri de sirop de zahăr lichid sau miere și se amestecă bine cu pudra. Pune într-un loc întunecat și se lasa sa stea zi. Medicamentul este gata.

Dă pacientul 3-4 linguri de mai multe ori pe zi, se spală cu apă. Conținutul băncilor va fi suficient pentru 2-3 zile. In forma severa a tratamentului bolii trebuie repetată după 1 lună. Și pentru prevenirea acestui instrument ar trebui să fie luate de 2 ori pe an. Dacă nu se poate face imediat 2 linguri pulbere, nu dispera, da pacientului, așa cum este.

Există cazuri vindeca chiar si dupa ce a primit pulbere de 1-2 persoane.



În primăvara anului 1998, știind că eu fac cu ierburi, un singur om sa întors spre mine. El a spus că el a fost programat pentru o intervenție chirurgicală pentru a elimina o parte din plamani (tuberculoza severă). L-am sfătuit să urmeze un tratament Medvedkov. 2 ani mai târziu, el mi-a găsit din nou și mi-a spus continuarea poveștii. El a fost dat unul din handicap, dar operațiunea a refuzat. Cu ajutorul rudelor și prietenilor prins medvedok a făcut medicina. El a luat pulberea din chirruping nu cu miere și cu alimente 1-2 lingurite De 3 ori pe zi. pulbere Prima dată suficient timp de 3 zile.

el a trecut printr-un an Comisiei și sunt examinate cu atenție și să-l, au spus că boala nu este găsit. Un an mai târziu, grupul a fost îndepărtat prin scris la concluzia că se poate lucra. Când a fost întrebat ce au fost tratate, el a pus în tăcere în jos uscat Medvedkov. Și acest lucru nu surprinde experți. Ei se dovedesc a fi conștienți de un astfel de tratament. De ce, atunci, acest lucru înseamnă că toată lumea știe efectul lor de vindecare, care nu sunt utilizate în practica medicală? O tuberculoza și cancerul lua mai multe vieți ...

Comanda si cumpara Medvedkov POȚI AICI
https://medvedka.familyhealthlibrary.org/

Informațiile furnizate pentru publicitate

;

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru