rum.ungurury.ru

LA DUMNEZEU mâner nepoată și OPERAȚIE NU A FOST

Bună ziua, „Bunica!“


Mult timp în urmă nu ai scrie, dar a avut un motiv bun.

Faptul că nepoata mea, Anna, care este acum în vârstă de 28 de ani, a găsit un nodul mamar. De multe ori, în astfel de cazuri, piept este eliminat, dar, mulțumesc lui Dumnezeu, Anya a reușit, fără o intervenție chirurgicală, dar cinci dintre vecinii săi în sânii episcopiei îndepărtat și prescrise de chimioterapie ... Sunt sigur că nepoata ei a ajutat la rugăciunile tot timpul citind, fiica mea și eu că este mama ei. Anya întors la Domnul cu aceste cuvinte: „Îngerul meu! Vino cu mine - ești în frunte, eu sunt pentru tine. Tu, Maica lui Dumnezeu, scoateți-mă din masa de operație ca Isus a fost luat de pe cruce. Tine, Cel Atotputernic, eu cer pentru a da medicilor capacitatea și răbdare pentru mine. Amin! "


Sunt cu fiica mea a cerut ajutorul forțelor naturii. El a spus: „Cele mai mari puteri ale pământului! Mai mare putere sub apă! Puterile mai înalte ale cerurilor! Mai mare putere sfântă! Ajuta Annushka, scut ei de indispoziție. Las-o să fie bine. Las-o să fie sănătos, distractiv, si lasa toate indispoziție câștiga! „Se umple o carte întreagă cu aceste cuvinte, pentru a insufla credință, speranță și iubire. în acest fel, este necesar să vă ajustați și cei dragi doar bune, fără să scoată vreodată particula „nu“ și cuvântul „nu“. Acesta este un mijloc dovedit și extrem de eficient de vindecare.


Nepoata a fost externat din spital, și în timp ce ea este de a face bine. Eu cred că acest lucru va continua.




Acum vreau să-i ajute pe cei care suferă de dureri articulare picioare. Înseamnă foarte mult pentru a remedia problema, și toată lumea alege pe cel care i se potrivește. E prietenul meu a găsit-o. Amestecă salină 9%, 1 fiolă de „diclofenac“, „analgină“ și „heparină“ sticle de 0,5 „Dimexidum“ și apoi face ca acest amestec se comprimă picioarele ostenite. Prieten ajută întotdeauna.


artroza si artrita, este o boală cronică, trebuie să fie tratate în mod consecvent. În cazul în care boala este exacerbată, am toarnă într-un bol de apă, se congela în congelator, apoi această bucată de gheață se presara dens sare comună, înfășurat în tifon, a pus picioarele pe orizontală și conduce o bucată de gheață pe ele, atâta timp cât genunchi nu ar fi cireșe. Imediat devine mai ușor.


În cazul în care probleme începe gastrita, eu beau multă miere, iar condiția este stabilizat.


În ultimii șase ani, în fiecare primăvară și toamnă tratamente petrec materie de ouă de pui metoda Kapustin vie. Acest lucru vă permite să păstrați sistemul imunitar normal, ajută-mă să se ocupe de varice si dureri articulare în genunchi. Vă sfătuiesc pe toți să folosească această metodă de vindecare. Astfel, ținând ou proaspăt (astăzi, puii trebuie să fie cocoș!), Frecați alcoolul sfărmați într-un pahar steril și se amestecă lipi steril turnarea treptat 150 ml de soluție salină. Ajustată pentru a obține o masă omogenă gălbui lăptoasă, introducându-l în 5 cm3 seringă și injectată intramuscular. Mai mult de 8 injecții per curs nu se poate face! 1 pentru a efectua injecția o dată pe săptămână, în aceeași zi: bărbați - bărbați (luni, marți, joi), și femei - femeilor (miercuri, vineri, sâmbătă). Întregul curs de tratament durează 8 săptămâni.


Păstrați toate Domnului!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru