rum.ungurury.ru

C & laquo; Grandma & raquo; prieteni mult timp, dar pentru prima dată în scris ei

Bună ziua, „Bunica!“ Citește ziarul pentru o lungă perioadă de timp, și aici am scris pentru prima dată. O să-ți spun despre ce rețete de medicina tradițională a trebuit să-mi și familia mea folosesc. Această experiență, sper să ajute mai mult de o persoană pentru a obține zdorove.Kogda fiica mea a fost de numai 1 an și 2 luni, am turnat accidental apă clocotită peste ea. Fata a fost ars tot corpul - din cap pana-n picioare. Pielea de pe fața lui ondulată imediat în sus, cum ar fi albușul de ou (mulțumesc lui Dumnezeu, ochii mei au rămas intacte), și a suferit brațe și picioare foarte mult expuse. Sub Colantii și veste roșii voldyri.Moya mama solidă acum decedat a lucrat ca asistent medic din mediul rural și, din fericire pentru noi, ea a cunoscut o mulțime de rețete populare. Ea apoi înjunghiată de gâscă (poate fi orice păsări de curte), a scos vezica biliară și bilă nepoata atent unse cu fața arsă. Fata a țipat un strigăt sălbatic, pentru că ea era bolnavă, iar după gresare ea pune fața în jos pe pernă și un somn adânc. După aceea, mama mea sterilizată grăsime de gâscă și această grăsime pentru a lubrifia toate locurile arse, de pre-tratarea lor cu bilă de gâscă ca bila înăsprește și se usucă arsuri. Am efectuat procedurile de 3-4 ori pe zi. Trei zile mai târziu, toate în poziție de drepți, și o săptămână mai târziu fiica mea a plecat în Rusia. Cicatricile a plecat, și a format o piele roz clar la locul de arsuri. Pentru medici, nu au fost accesate. Cine este fiica de 36 de ani, ea are propria ei familie, toți oamenii spun că este pur și simplu frumos. Din acel moment am păstrat întotdeauna în bilă frigider gâscă și grăsime.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru