rum.ungurury.ru

Deoarece ME & laquo; bunica & raquo; COMUNICARE aduce alinare



Bună ziua, „Bunica!“ Din nou, a decis să-ți scriu. Pentru a vorbi cu tine, și cumva dintr-o dată devine mai ușor pe suflet. Ca întotdeauna, eu împărtășesc câteva dintre metodele de tratament de boli, nu doar dovedit a le cei dragi si znakomyh.Stenokardiya si boli de inima coronariene, însoțite de dificultăți de respirație, bine tratate cu usturoi și miere. Este necesar, din 10 lămâi stoarce sucul, adăugați un borcan de un litru de miere, 10 catei de usturoi tocat ras, se amestecă totul și se lasă într-un recipient cu capac într-un loc rece timp de o săptămână. După perfuzie în fiecare dimineață, pe stomacul gol, pentru a lua 1 linguriță amestec până când okonchaniya.Dlya hipertensiune normalizează presiune se aplică un alt amestec. Acesta ar trebui să carne tocată împreună cu hârtie abrazivă, dar fără semințe, o valoare medie de 3 și 3 de lamaie pilled anterior capete mari de usturoi, adăugând la aceasta o miere de sticlă, se amestecă bine și se toarnă toate borcan de trei litri, în 2 litri de apă fiartă să stea peste noapte. Pune borcanul în frigider timp de o săptămână. Zilnic agitare de scurgere infuzie soderzhimoe.Posle și se toarnă în sticle, care sunt depozitate în frigider. Se beau 2 inghitituri de 2-3 ori pe zi, până la ameliorare. Fiica mea a încercat diferite medicamente, dar au adus doar un ajutor temporar. Acum, tratează mijloacele descrise mai sus, se simte bine. Când presiunea crește din nou imediat începe să luați-l. După aceea, 1,5-2 ani se simte normalno.Dolgoe timp am suferit de cistita. chinuitor durere la urinare cu îndemnuri frecvente, în care urina este eliberat, picătură cu picătură, și apoi cu sângele, ma chinuit. Bolnav timp de 15 ani, dar după 25 a trecut, cum să facă față cu boala. Ea ma ajutat în această mamă. Obosit de chin meu, o noapte ea mi-a pus în pat, și apoi încălzit într-un cuptor tarate, le-am pus într-o pungă de pânză și a pus-o pe stomacul meu, astfel încât încălzit pubisului și perineu. De sus pentru a încheia bine. Cu asta am pune o compresa să se răcească otrubey.Protsedury petrecut în fiecare noapte timp de o săptămână. In plus, de 3 ori pe zi, luat cu 0,5 g de cloramfenicol. " De asemenea, a baut Bearberry bulion, fabricarea berii în conformitate cu instrucțiunile scrise pe cutia farmaciei cu plante medicinale. Picioare în vară și de iarnă încerca să păstreze cald. Și cistita din nou, nu a fost prezentă, este necesar să se evite curenții și de a folosi oala de noapte, evitand vizite la toaletele curte. Nu merge în iarna în ciorapi de nailon, și asigurați-vă că să se îmbrace cu căldură. Adere la toate aceste recomandări, și învinge boala.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru