rum.ungurury.ru

USTUROI LUMÂNĂRI hemoroizi TREAT

Bună ziua, dragă „Bunica“ Într-o zi, un vecin a venit la mine și spune: - Lidia Vasilievna, soțul ei foarte mult suferă din cauza sângerare hemoroizi. Nu sunt sigur cum să-l ajute? Foarte mult nu doresc să recurgă la operatsii.Ya a spus că am o plasă de porc, folosit pentru a face garnituri, Las-o să-l ia, carne tocată și 3 părți în greutate din masa rezultată amestecat cu 1 parte de usturoi zdrobit în broasca. Din acest amestec face lumânări și le-a pus pe raftul de sus al frigiderului. Bedtime soțul ei lasa se încălzească timp de 20 de minute în apă fierbinte, apoi se introduce un dop in anus si se duce la culcare. Și așa în fiecare seară până la recuperare. Soțul vecin suficient pentru un plin de șase lumânări istseleniya.Odna familiare din cauza durerii îngrozitoare în picioare a fost mult timp lezhachey.V rezultat, ea a format cangrenă. La început, ea a fost lovit de degetele care au fost amputate la spital, și doi ani după amputarea cangrenă a trecut pe jos. Pentru a preveni re-amputare, am oferit un prieten apropiat pentru a trata unguent ei Valentina Seymovoy a carui reteta de mai multe ori publicate în paginile „Bunica“. Ei au fost de acord. La o săptămână după aplicarea unguentului, piciorul familiar a început să se vindece, și atunci când sunt utilizate pentru tratamentul a două borcane de unguent, pacientul sa ridicat, a început să se miște în mod independent și chiar pentru a face față unor treburi casnice. Aici este un miracol a avut loc grație „bunica“ și timpul de unguente Seymovoy.Odno am dureri severe în rinichi. I-am sugerat să urmeze un tratament repeynichkom obișnuit. Începe o bere regulat și bea ceai din aceasta planta și complet recuperate în termen de cinci ani. Colecta repeynichek necesare în timpul înfloririi. Ceaiul din aceasta ajută, de asemenea, cu boli ale gingiilor, dureri în gât, indigestie, calculi biliari și pecheni.Vot așa că am experiență. Asigurați-vă prieteni, oameni buni, o „bunica“, și atunci nu boli nu au rupt.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru