rum.ungurury.ru

Osteoartrita este o boală incurabilă, și fără injecții

Pe baza cererilor, care intră sub titlul, „Ajută-mă,“ Bunica „!“, Mulți oameni suferă de osteoartrita genunchiului sau cotului articulațiilor. La spital, boala este de obicei tratate cu injecții în medicamentele corespunzătoare comune. Am făcut, de asemenea, o lovitură în genunchi, dar el ma ajutat doar pentru o lună. Dar prietenul meu a fost injectat în cot, a primit un ac într-un tendon, iar mâna apoi a început să se usuce. Ca rezultat, omul șaizeci devenit invalid. O femeie, de asemenea, a fost injectat în cot. Apoi mi-a spus cu lacrimi în ochi arată rezultatul unei astfel de tratament. Faptul că a venit, fie în nervul, sau in tendonul, iar degetele de pe mâinile ei nu se mai mișcă. Acum, femeia nu știe ce să facă, și doctorul ei doar dat divorț. Așa că astfel de preparate injectabile poate duce la foarte dezastruoase itogu.Moya-lege, Galina, vindeca artrita articulației cotului este destul de simplu. Se toarnă într-o tigaie mare smălțuită 8-10 litri de apă clocotită 1-1,5 kg zdrobite frunze și tulpini de anghinare a insistat să tolereze temperaturi la cald, și apoi înmuiat într-o soluție de braț cot bolnav. Ținându-l acolo timp de 20-30 minute. Am făcut acest lucru de aproximativ 10 de ori, și artroză a încetat să o supere. Acum, mama-în 75 de ani. Ea se simte prekrasno.Zhelayu toate se îmbolnăvesc și să crească vechi. Și în acest, sper să ajute sfaturi și rețete mele.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru