rum.ungurury.ru

& Laquo; Stimulin & raquo; gazde a adaugat, El ma vindecat!

Bună ziua, dragă „Bunica“!


O să-ți spun cum am ajutat să recupereze droguri „Stimulin“.

Încă din 1966 am fost suferă de gută și osteoartrita. În care numai spitalele Harkov, nici tratate, dar îmbunătățirea a fost temporară. Am primit injecții în articulații, iar costul unei singure injecții a fost de 250 UAH., Dar încă în 2008, el nu a putut ieși din pat. Și apoi gândul de a „Stimulin“. L-am cumpărat și a început să pună pe genunchi rău, umeri, oasele în picioare și, desigur, pe zona fontanelei (aceasta este o necesitate!). Doar 3 ori cauza de droguri, și apoi sa oprit, deoarece nu ia în considerare efectul acestui instrument și o supradoză a suferit arsuri grave. Dar chiar și după aceea, am primit mai bine, am început să meargă cu o trestie, bulgări gutoase trecut, iar umerii oprit doare.

In 2009, artrita si guta, ca nu am revenit, din nou, sa făcut simțit. El a trecut un curs medical la spital, dar fără nici un rezultat. Și apoi din nou am început să fie tratate „Stimulin“. Acum, ei nu sunt abuzate, și a fost recuperat.


„Stimulin“ aplicat pe un corp curat, uscat pentru punctul de acupunctura special de sensibilitate maximă durere într-o astfel de cantitate care rămâne pe tija de sticlă sau vârful termometrului care este imersat în flaconul de 15-20 mm. cantitatea specificată de fonduri lubrifiate loc problematic, dar nu mai mult de două ori într-o singură procedură, frecarea cu o baghetă de sticlă într-un corp de mișcare circulară. Recent aplicată „Stimulin“ în 12-14 zile. În acest moment, este imposibil să se spele locurile dureroase.


Că astfel este experiența mea. Acum sunt toți cei care au aceleași probleme, cum ar fi a mea, oferta de tratament „Stimulin“. Asigurați-vă că pentru a ajuta, cel mai important - nu se opresc la jumătatea drumului.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru