rum.ungurury.ru

În fiecare dimineață, bea spirt. Articulatii nu mai doare, și mă bucur că

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să-ți spun cum m-am recuperat de la tratamentul revmatizma.O bolilor cu alcool denaturat (voldezom) „Bunica“ scris de mai multe ori. Au existat rețete pentru utilizarea reumatism. Cu acest preparat știu de mai mulți ani, de când medicul veterinar de lucru a aplicat în mod repetat pentru animalele voldez dezinfecția pielii în timpul utilizării interne de masă privivkah.Dlya nu sunt folosite Meth, dar mulți oameni au auzit că în reumatism poate dura 25 ml de 1 pe zi. Desigur, îndoieli cu privire la un astfel de tratament, deoarece otrava voldez, și otrava de abuz nezhelatelno.No atunci când reumatism cele mai multe fire răsucite, nu a existat nici un moment de îndoială. Am început flipping Binder „Bunica“ și în numărul de ziar 13 (129) pentru 1 aprilie 2003, interesat în a deveni Maria Davidovna de la Geneva „Cum pot scapa de reumatism“ .it a scris că, atunci când ea a fost în vârstă de 20 de ani, a suferit foarte mult de reumatism. Nici un tratament de droguri nu a adus o îmbunătățire. Și apoi un vecin sfătuit Mary Davidovna cumpăra 4 sticle de alcool metilic (atunci era plin de magazine), se toarnă un pahar pe o tigaie încălzită, care ar trebui să fie pus pe podea, stai pe ea, înfășurat într-o pătură caldă și abur de cincisprezece minute. După prima procedură care a scris M.D.Zhenevskaya, ea a simțit mult mai bine. ea le-a servit pe o bază de zi cu zi, atâta timp cât nu sa terminat toate Meth. Mai mult reumatism niciodată deranjat Mariyu Davidovnu, chiar dacă ea este deja de 68 de ani bylo.Esche vecinul a sfătuit-o să bea o dată pe zi, pentru un degetar de meth, dar este din cauza mijloacelor de miros neplăcut, nu am putut aduce la ea sdelat.Ya a decis să se măsoare cât de mult intră într-un lichid degetar. Sa dovedit - 2 ml! Și apoi m-am decis să încerc să trateze revmatizm.Kazhdoe dimineață denaturat măsurat în 2 ml voldeza, se diluează în 100 ml de apă rece din fântână și a băut pe stomacul gol. Procedura se repetă zilnic timp de 18 zile. M-am simțit mult mai vesel! Am făcut o pauză de 18 zile și apoi se repetă tratamentul. Dar, de data aceasta în fiecare zi, timp de 18 zile, nu a luat 2 ml denaturat, și 2,5 ml.I a câștigat reumatism articular. Genunchii, degetele, toate articulațiile nu se potrivesc criza mai, acum dormi în siguranță toată noaptea, și cel mai important - nu prezintă complicații după ce a primit voldeza.Bolshoe mulțumesc Mary Davidovna Geneva pentru o astfel de reteta minunata. Oricine vrea să urmeze exemplul meu, te sfătuiesc să nu depășească doza. Tratate și de a câștiga boli!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru