rum.ungurury.ru

Tratamentul depresiei

Recent, „Bunica“ articolul meu „Eu cred, vindecătorul meu - Domnul Dumnezeu“ a fost publicat. În ea am vorbit despre boala - depresie. Și aici, din nou, am citit solicitările oamenilor pentru a ajuta la vindecarea acestei boli. De ce, atunci du-te la bunica, doctorii? Te poti ajuta. Este necesar doar să mă trage împreună și cred în ceea ce pacienții delaesh.Sovetuyu cu acest diagnostic cumpăra broșură naturopat Koshmaka NG Aceasta descrie în detaliu metoda de recuperare de la depresie. Cu el am biruit complet boala. Și nu fi de 2 ori pe an pentru a realiza fotografii antidepresive. De asemenea, utilizat în tratamentul boabe de ovaz si decoct de plante medicinale ceai infuzie Hypericum - un frumos antidepressanty.250 naturale g ovăz clătire cu apă rece, a trecut printr-o strecurătoare, zahăr și 1 litru de apă rece și se fierbe până la gata. Apoi apăra, tulpina și să bea cu miere pe tot parcursul zilei. Ia până la o recuperare completă. O lună mai târziu, începe să bea ceai facut din sunătoare (este vândut într-o farmacie) .Pentru întări nervii ar trebui să ia următorul amestec: 100 g de stafide, 100 de grame de caise uscate, prune uscate 100 g, 100 g nuci, 1 coaja de lamaie. Este tot printr-o mașină de tocat carne, amestecat cu miere. A se păstra amestecul la frigider. Ia-1 lingura dimineața, înainte de micul dejun. Deci: decoct zi de ovăz, și seara, înainte de a merge la culcare, un ceai calmant (mentă, rădăcină de valeriană, conuri de hamei). Ia-1 lingura amestec de plante la 0,5 litri vody.Vesnoy vara am baut un decoct de ovăz verde, când a fost doar începutul să înflorească. Am să crească în grădină. Dar fără curățare a organismului, aceasta boala nu poate depăși. Cel mai bine este de a efectua curățarea atunci când există o mulțime de legume, fructe și plante aromatice. Asta e tot ce ai nevoie pentru a reîmprospăta corpul tau. Amintiți-vă că pentru a lua pentru propria sănătate nu este niciodată prea târziu.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru