rum.ungurury.ru

Vertigo - Balsamul & laquo; distructiva Power & raquo;

Sora mea și am făcut-o așa-numită „forța letală“. Acest ulei sredstvo.Kamfornoe exterior 10% - 100 ml, ienupăr ulei esential - 10 ml, ulei de brad - 30 ml. Toate acestea se agită și se păstrează într-o amețeală meste.I întunecat apare de stres, un sunet de înaltă (sirenă), și cel mai important - pe un puternic vetre.Osenyu fiica mea a ascuns usturoi pentru iarna, a existat un vânt puternic, și am început să se simtă rău, și atunci când am casa se afla în fața ochilor mei toate pluteau. Am dat seama că a fost din nou la amețeli, mi-a fost acum 2 ani. Dar nu am băut cât mai curând „no-silozuri“ și uns această „forța letală“ a tuturor ganglionilor limfatici în cap, peste și sub frunte, temple, urechi, în jurul gâtului, în jurul gurii și nasului, tot ce a luat 2 3 minute. Și începe imediat să elibereze, și după 3 minute complet oprit. M-am ridicat apoi la masă, a mâncat cu poftă bună și a mers înapoi la grădină, ca și cum nimic nu sa întâmplat. Cine a avut vreodată vertijului, când se pare ca vei muri, va înțelege starea mea de fericire, eu sunt de 5 minute a câștigat boala sa. Acum, nu mă tem de el.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru