rum.ungurury.ru

SCLEROZA MULTIPLĂ WINS OH - cottagers inamice dăunătoare kirkazona

Bună ziua, dragă, „Bunica!“ Vreau să ofere cititorilor o reteta foarte eficient pentru tratamentul sclerozei multiple și a altor zabolevaniy.Delo că am mai mulți ani pentru a inspecta o femeie în vârstă. Ea este de 91, ea este un fost profesor de istorie, o persoană foarte frumos, deschis la minte și un interlocutor interesant. Eu fac de obicei propria mea, și ea a fost așezat într-un scaun sau culcat, și noi vorbim. Am arata, in ultimul timp a devenit un rave, sau chiar nimic a spus concentrându-se uite la un moment dat. Au existat, de asemenea, eșecuri în memorie. Diagnosticul - scleroză multiplă. Deoarece este o persoană cu vârsta cuprinsă între, am decis să nu recurgă la medicina oficială, și aplicate în tratamentul kirkazon zmeevidnyy.Etot buruieni pernicioasa, care este atât de dificil să se deducă, este familiar multor cottagers și grădinari. Proprietățile sale medicinale cunoscute încă din Grecia antică, de asteptare fluide kirkazon iarba. Loțiunile cu suc proaspăt este folosit pentru vindecarea rapidă a rănilor și mușcături de șarpe. O alta planta este folosita pentru a curata vasele de sânge și de sânge a creierului, îmbunătățirea funcționării sistemului nervos central, tratamentul hipertensiunii arteriale, edem de origine cardiacă și tuberculoza. Cu toate bolile descrise mai sus, luate în dimineața pe stomacul gol și pe timp de noapte înainte de a merge la culcare 10-15 picături de suc proaspăt stors din frunze kirkazona. episcopia mea a luat sucul timp de 3 săptămâni, și, mulțumesc lui Dumnezeu, sănătatea ei sa îmbunătățit: aspect a devenit clar și semnificativ, iar argumentele găsit logica. Am sfătui pe nimeni cu probleme similare care urmează să fie tratate prin acest mijloc. Într-adevăr, într-adevăr bun pomogaet.No caracteristică principală este că kirkazona activează puternic creier, astfel încât rădăcina ei cu rădăcina milkweed mare este utilizat pentru tratarea schizofreniei. Este necesar să se planteze rădăcinile să se usuce, se pisa, 100 g dintr-un amestec de pulbere, se toarnă amestecul a fost de 0,5 litri de vin roșu și natural o zi săptămână seara înainte de culcare ia 1 lingura acest sredstva.Zhelayu toți oamenii de sănătate bună și longevitate! Eu chiar sper că acest lucru va ajuta kirkazon.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru