rum.ungurury.ru

Psoriazisul este frică de acest unguent, reteta ei este util pentru tine

Bună ziua, dragă „Bunica“! Înainte de pensionare, am lucrat ca medic veterinar. Și apoi, mulți ani în urmă, o rețetă pentru un unguent pentru psoriazis comun cu mine colegul meu Anna Timofeevna. Acum vreau să-l ofere cititorilor gazety.Konechno, instrument de gătit este cel mai bun farmacist, deoarece toate componentele sunt măsurate pe o balanță analitică și apoi se amestecă într-o centrifugă, iar baia de apă. Toate componentele pot fi achiziționate de la farmacie veterinara. Base - SDA-3 - 100 ml. O altă parte a agentului terapeutic este inclus la 30 g levorinovoy, nistatin și amfoteritsinovoy unguent 25 g unguent psoralina, 35 ml de nitrat de argint și soluție vioforma, 70 ml de gudron de mesteacăn, 50 ml de ulei de pește, cu 30 ml de cătină și măceșe, 60 ml soluție kostellani și 40 ml de ulei de eucalipt. Toți cei care au folosit acest unguent, chiar și pacienții cu psoriazis avansat vylechivalis.Nadeyus că instrumentul va reveni bucuria vieții, chiar mai mult de o persoană. Imi doresc acest lucru din inimă.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru