rum.ungurury.ru

După ambalaj pentru a obține de

odată ce am suferit de retenție urinară. A decis să se supună împachetări de tratament (acestea trebuie să fie solide, care nu era aer. Neaparat se află cel puțin 2 ore) .Snachala am cumpărat 1 kg de cheag de brânză și 1 litru de ser. Prosop aplicata intr-un strat cu grosimea întregului coagulului deget, zerul este apoi încălzit și turnat-o masă caș. Pat pregătit, răspândit un prosop cu cremă de brânză, dezbrăcată și pune deasupra lui. Se încălzește și se Chasa înfășurat 2 situată în acest înveliș cald. A făcut unele dintre aceste împachetări cu cremă de brânză, apoi de 3 ori cu gunoi de grajd de cai, care este, de asemenea, încălzit, suprapus pe pânză și așezați-o spinoy.Na a treia zi a fost salvat paie de ovăz. Am fiert o oală mare de paie, a dat infuzat și tulpina bulion. pătură de pat pe pat, mușama, foi, secțiuni, foaie de umezit decoctul de paie a făcut înfășurați foaia fierbinte la piept. M-am dus la culcare, înfășurat și pus 2:00. O urină intrat în 40 de minute, atât de mult încât nu am avut timp pentru a rula la toaletă. Am făcut pentru prevenirea unei alte împachetări de 2 ori, și am obține de către. Am băut chiar și decocturi de coada calului, rădăcină de brusture, a luat ulei de măsline și de ienupăr boabe.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru