rum.ungurury.ru

RETETE NOI MULTOR care sunt toate SĂNĂTOS

Bună ziua, „Bunica!“

Înainte de a partaja rețete, vreau să mulțumesc tuturor autorilor pentru recomandările lor excelente și utile, care ne-au ajutat cu soțul curăță organismul de sare pentru a scapa de ciuperca pe picioare, chinuiți de mai mulți ani, precum și să consolideze în mod semnificativ puterea sistemului imunitar. Un arc mic la tine, oameni buni. În semn de apreciere a împărtăși experiența și tratamentul anginei de pneumonie.

Când soțul ei au identificat inflamație pulmonară, adică pneumonie, el a fost imediat dus la spital. Era foarte frig, iar îmbunătățirea nu a venit. Apoi, o femeie mi-a spus să-l ia acasă, pentru a încălzi soba acasă, zăcea pe patul de paie hrișcă, se toarnă Cvas ei pâine, a pus pe un om de paie, folie, și lăsați-l aburit. Deja după primul tratament soțul meu a devenit mult mai ușor, și în curând a fost pe deplin recuperat. Sper că în satele încă conservate cuptor cu canapele, și este o modalitate ușoară de a aduce vindecare mai mult de o persoană.

Și soțul meu vindecat de o durere în gât. Mi-a fost de 7 ori la rând: du-te la tratamentul spitalicesc, în timp ce la domiciliu după externare devine din nou rău. Și apoi soțul meu a spus că mi-ar trata. El a adus în curte, în secțiunea rece și a turnat întreaga apă cu gheață. Am înghețat chiar și firele de păr din cap. Dar când a intrat în casă, am fost ca apa turnat fierbere: întregul corp era roșu, și am fost cald și confortabil. A doua zi, nici gât nu doare, nici nu a fost temperatura. Mai anginei nu ma lasa griji.

Păstrați toate Domnului!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru