rum.ungurury.ru

Ușa următoare tip era epileptic: boala vierme tinctura, el pacificată

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să împărtășesc un tratament eficient epilepsii.O l-am auzit de la tatăl său. Și chiar și atunci când aveam 10 ani, povestea lui, îmi amintesc tot ce am satul zhizn.Zhili districtul Pushkari Gremyacheskogo din regiunea Cernigov. Hut am avut un mic - o cameră cu o sobă Da pridvor și curte, înconjurată de un gard scăzut de la lozy.Epilepsiey bolnav douăzeci fiu al vecinilor noștri. Îmi amintesc că a fost întotdeauna îmbrăcat într-o cămașă lenjerie și nu a ieșit din curte ca urmare a unor crize frecvente de parinti boala se temeau să îl lase să meargă departe de casă. Și Odată trecut curtea lor și am luat bătrânul a văzut un bărbat bate o potrivire. Imaginea a fost teribil: pacientul luptat pe teren brate, picioare, cap, și din gura lui a fost de spumare. Bătrânul a chemat imediat părinții tip și a început să-i întrebe despre boala fiului său. După ce am ascultat ei, el a spus: - Du-te în pădure și pentru a găsi Aspen cu un top uscat. Când găsiți, începe să sape sub pământ de rădăcini. Acolo veți găsi galben, gros ca un deget și viermi lungi. Ia-le 3-5 bucăți, aduce acasă, se toarnă 0,5 litri de vodca sau o vodcă bună calitate și se lasă timp de 2 săptămâni, într-un loc întunecos. Apoi se strecoara si lasa pacientul 1 lingura De 3 ori pe zi, timp de 15-20 de minute înainte de edy.Ne amintesc cât timp tipul a luat înseamnă, dar știu sigur că a fost vindecat, și în curând căsătorit. Împreună cu soția sa, au dat naștere și a ridicat două Zdorovenki detok.Vot o poveste. Toate epileptici recomanda acest tratament.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru