rum.ungurury.ru

Bad tuse! Tratați pentru 15-20 sesiuni

Am 61 de ani, în urmă cu doi ani am avut o tuse rea. Culcat la somn, nu am putut dormi stând la masă. Atunci când vorbim de aer cuvânt umflatura. O bunica a dat rețeta, prin care am fost vindecat pentru 15-20 sesiuni!
Trebuie să ia o sticlă de plastic - o formă cilindrică sau dreptunghiulară. Înălțimea sa trebuie să fie de 10 cm, de bază - 5x3 cm, gât - aproximativ 1,5 cm în diametru. Nevoia de a face partea de jos a pasajului de aer mm diametru orificiu 5-6. Cand ceapa este pe un platou - o mulțime de vapori scapă, și aici - toate în interiorul. Taie ceapa de marime medie - pentru angrier și mai amară, cu atât mai bine - du-te la culcare într-o sticlă, să ia gâtul în gura ei si respira 15 minute dimineața după somn. Inspirați gura si nas pentru a respira. Inițial, foarte neplăcut, lacrimi flux, dar este util.
Acum am toate normale. În acest an a fost început tuse și am un nepot. L-am înecat cu tinctura de semințe de fenicul. Se fierbe 1,5 litri de apă, se adaugă la 2 linguri de semințe, îndepărtate de căldură, refrigerate. Am băut apă în loc de ceai și împreună cu nepotul său, până când întreaga băutură. Timp de 2 săptămâni, tusea a trecut. Nepoate, cinci și jumătate de ani, și a fost tuse grav pe timp de noapte. Și acum totul este în regulă. persoane tratate.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru