rum.ungurury.ru

Eczeme pe mâini! cum să trateze?

vecinul meu a venit eczeme pe mâinile lor - de la vârful degetelor la coate. Uite era teribil la aceste mâini, acoperit cu o erupție solidă cu bule de spargere.

Odată ajuns în casa vecinului meu a inclus trei naziști - un ofițer cu doi soldați. Văzând eczeme acoperit mâinile sale, ofițerul a ordonat soldaților să aducă o curte gunoi de grajd proaspat de cal. Cei rămași și în curând a revenit cu o găleată plină cu gunoi de grajd. Ofițerul a început imediat să explice vecinul ei, cum ar trebui să fie tratate la eczeme au dispărut.
O rețetă a fost după cum urmează: este necesar să se mâna must de bălegar „arahide“ la orice fel de mâncare, se adaugă puțină apă pentru a face suspensia a fost gros, pus pe foc mic, se încălzește la o temperatură la care poate suporta în continuare, și plonjați în mâinile gruel pe o jumătate de oră. Când rezervorul de re-suspensie cu procedura de fiertura trebuie încălzită și re-cufundat în mâinile ei.

Eczeme pe mâini

Eczeme pe mâini fotografie

ezema axezema

German prescris procedura vecina mea se face de mai multe ori, iar eczema este plecat.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru