rum.ungurury.ru

De trei ori vindecat de acest Consiliu și toate sfaturile de la bunici!

1. In copilarie am fost rahitnym, dar într-un fel a supraviețuit. De atunci, eu pot mânca lactate și legume numai separat, indigestie altfel teribil. O bunica a sugerat să bea ceai de menta rece și lămâi verzi. Doar a pus o mulțime de tei imposibil, și care va afecta inima. Am băut ani și jumătate, iar acum pescărușii mananca tot. Foarte recunoscător pentru femeie. ceai de menta cu bomboane continua să bea, pentru că îmi place.

2. Am lucrat în fabrică și cu privire la natura muncii trebuia să locuiască în mănuși de cauciuc. Tolley din cauciuc sau din materii prime, am între degete pielea crăpată și acoperite cu vezicule mici, care sunt foarte zgâriate. Spitalul evacuate diverse unguente, dar nimic nu a ajutat. Vara, căldură, și mă duc cu mâinile bandajat la coate.
Am început să caute bunica lui, care ar recomanda tratamente populare. Și am găsit-o! Bunica a sfătuit să se spele pe mâini, să ia un flacon din sticlă, cu 5% iod, descuraja ei de top și se taie bășici ei, ungere în timp ce iod. Așa că am făcut-o. După 2-3 zile, m-am dus la spital și spitalul închis. Medicul a trimis apoi doi tipi pentru a afla cele, pe care am fost tratat. Băieți, eu, desigur, m-au ajutat și au fost recunoscători, cu toate că eu personal nu am merita. La urma urmei, ar fi mai bine să-i mulțumesc femeia care mi-a recomandat cel mai mult.

3. Al treilea caz. Pe călcâiul piciorului stâng a fost format pinten și așa afectat, nu putea merge. Medicii un tratament - tăiat, os curat și coase. Nu am fost fericit, dar ce să fac, du-te pentru o operațiune în ziua stabilită. A avut loc lângă biroul chirurgului și se așeză lângă bunica vechi. Ea a întrebat ce am făcut. I-am spus totul.
Da, pentru că vei suferi o lungă perioadă de timp, - a spus bunica, - mai bine să încercați rețeta mea. 2-3 zile, vei fi vindecat.
Am ascultat-o, sa întors și a plecat acasă. Reteta este cea este după cum urmează. Trebuie să ia o cărămidă roșie, se încălzește bine la placa, apoi a pus pe podea, după plasarea ceva ignifug, umeziți o cârpă în apă, stoarceți și se acoperă cu cărămidă fierbinte. toc Bare pentru a lua cărămidă și să se înalțe. Dacă pripeklo - pentru a ridica piciorul și apoi pus înapoi. Și așa de 2-3 ori. Deja după prima dată când am fost în stare să meargă, și apoi a uitat despre al doilea pinten. Mulți apoi sfătuit această rețetă. Și totul a mers.
Asta trei diferite bunică de trei ori am fost ajutat.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru