rum.ungurury.ru

Ah, da, castravete - SALVATOR, bine făcut!

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să vă spun despre proprietățile uimitoare ale butoiaș de sare poveste ogurtsa.Eta sa întâmplat când eram copil. Bunica mea a decis să construiască hambarul lui și a invitat muncitorii să distrugă vechi, și a construit un nou în locul său. Ei au început să lucreze, și dintr-o dată un om vine la bord ieșită dintr-un cui ruginit mare. Le-am străpuns prin intermediul și prin, nu numai pantofi, dar, de asemenea, pentru a ține pasul. Sfârșitul bloodied de un cui ieșită, și țâșnește sânge din rana. vedere Neplăcut! Am văzut că, bunica mea și apoi s-au grabit în pivniță. S-au întors de la ea cu sarat Bochkov ogurtsom.Tut De asemenea, se taie de-a lungul și a pus jumătate din om castravete de la poalele picioarelor răniți de mai jos, iar cealaltă jumătate - în partea de sus. Bine documentat toate bandajul și a spus că în dimineața următoare omul a venit la sos. Așa cum toți au fost surprinși atunci când dezlănțuit în a doua zi a piciorului său, nu am ea nici un semn de accidentare a se vedea! Firește, nu a făcut-bandă în sus. Aici este un miracol creat muratura-făcut! Deci, nu ezitați să-l folosească pentru a trata rănile și să fie sănătos!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru