rum.ungurury.ru

Ochii de spalat cu roua adus pace

Bună ziua, „Bunica!“ Vreau să împărtășesc cu cititorii ziarului lor opytom.Eto au avut loc în urmă cu aproximativ trei ani. dintr-o dată am început să rănesc ochii. Ei slezotochili, și m-am simtit ca si cum cineva a turnat nisip în ele. Am fost tratat soluții și unguente diferite, se spală ochii urină pentru sugari, dar un ajutor temporar, și apoi durerea, crampe si apos vozvraschalis.I într-o dimineață, înainte de răsăritul soarelui, m-am dus în grădină și am văzut o cantitate mare de iarbă de rouă. Mi-am amintit imediat proverbul „Atâta timp cât soarele răsare, roua vyest ochi,“ și eu, intuitiv, roua colectate în mână și imediat se spală ochii. Până seara, deja eliberat. Am decis să repet procesul în dimineața următoare. Odată colectat și curățat roua acest ochi de umiditate de vindecare. Timp de șase zile, în fiecare dimineață, am făcut o astfel de spălare, și de fiecare dată când m-am simțit mai bine. lăcrimarea ochilor au trecut în curând oprit doare. Și acum, cu ordinea lor completă - nici o durere, nici ardere, nici rezey ... Dacă cineva are aceleași probleme cu ochii, te sfătuiesc să încerc să trateze în felul meu. Daune de la aceasta nu numai ca va polza.Vsego buni, oameni buni!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru