rum.ungurury.ru

Sfaturi străini ma ajutat să scap de pinteni

Într-un fel în pinten meu călcâiul drept este format. Suferit foarte mult de la ea, ea sa mutat cu dificultate, din moment ce fiecare pas dat de durere. Ea a fost tratată cu medicamente, populare, dar rezultatul pozitiv nu a fost. Și într-o zi, din mașină, sa împiedicat de durere ascuțită, și aproape a căzut. Sunt un om care trece prin sprijinit, și a întrebat dacă mă simt rău? I-am spus că pinten torturat, și că nu stau pe picioare. El a râs și apoi a spus, „casa Moonshine acolo?“. I-am răspuns că nu am băut alcool, iar omul a spus că nu a avut nevoie să bea vodca, și arde, și partajate retseptom.Neobhodimo se toarnă în vasul 1 pahar de vodca, care conține ulei de fuzel, dat foc, și peste această flacără tălpi vygrevat de ambele picioare. Deși am fost doar un pinten pe călcâiul drept, omul a spus că este necesar pentru a trata ambele. Încălzirea tălpi în timp ce arde apă de ploaie. După aceea, arunca pe podea 2 spice de porumb cu fasole și rola tălpi la început cu puțin efort, și apoi crește presiunea asupra urechilor și viteza de kataniya.Ya lor spune omul pe care am pentru acest lucru este un maseur picior, iar el a răspuns: - Fiecare cereale - este un organism viu. Și diferite cereale au un efect diferit asupra corpului nostru. De exemplu, durere în inima centrului de palmier este plasat hrișcă și durerea dispare în curând. Dar porumb este potrivit pentru oprire. În general, este o știință cu boabe. Încercați tratamentul meu, și vei fi dovolny.Ya toate au făcut acest lucru. Acesta a avut loc 12 sesiuni. Spur meu calmat și nu mai bespokoit.Budu foarte fericit daca retetele mele la altcineva pentru a ajuta.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru