rum.ungurury.ru

Încercați să-l, nu vei regreta. maestru Dispnee exactly'll



Bună ziua, „Bunica“ este un proverb: „Inima - motorul ca ungi, să te duci.“ Deci, o dată am fost foarte anginei chinuit. Scurtarea respirației nu s-ar lasa-ma sa respir, mers pe jos, și am decis să ia în serios la tratamentul bolii. Și a câștigat! Experiența lui podelitsya.Pervoe doresc ceea ce am făcut - este spălat de 5 lămâi, povytaskivali acestor gropi și, împreună cu pielea printr-o mașină de tocat carne. După aceea el a jupuit de pe coji de 5 capete de dimensiuni medii de usturoi, de asemenea, trece printr-o mașină de tocat carne și amestecat cu lamaie. La un amestec dintr-un borcan de miere mai jumătate de litru și se amestecă în greutate din nou pliat într-un borcan de quart, închis hexanoic capacul și a pus în frigider. Eu iau acest medicament până la folosit pe tot parcursul zilei pentru 1 linguriță De 3 ori pe zi, timp de 30-40 minute înainte de edy.Posle acest curs, fără a face o pauză în tratament, se spală cu 2 lamaie si portocala, grapefruit, a scos semintele si citrice cu coaja executa printr-o mașină de tocat carne. Masa pus într-un vas de sticlă, umplut cu miere mai (în cazul în care nu se poate turna miere de zahăr. Îi ia 0.5 kg), a fost bine amestecate și amestecul a fost pus în frigider pentru depozitare. Am luat la fel ca-lamaie usturoi snadobe.Kogda folosite toate au început imediat să se pregătească un alt amestec terapeutic. Din nou carne tocată împreună cu pielea, după spălare și îndepărtarea osului, 2 lamaie si portocala si grapefruit 1. De asemenea se macină stafide de sticlă, se amestecă toate componentele pliate într-un borcan de sticlă și plasat în frigider. A fost nevoie de amestec, până când s-a folosit toate zilnic 1 linguriță De 3 ori pe zi, timp de 30-40 minute înainte de edy.Pristupaya la un nou ciclu de tratament spălate 0,5 cani stafide, afine cana, 2 lamaie si portocala, îndepărtați oasele ultima, lăsând pieile, ratat toate componentele printr-o mașină de tocat, se amestecă bine și un borcan de sticlă cu această masă plasat în frigider. Ia în fiecare zi, până când amestecul este terminat, 1 linguriță De 3 ori pe zi, 30 de minute înainte de mese și una la noch.Tak tratate, recepție alternând amestecă un an. Inima mea este întărită și de angină pectorală, cu dificultăți de respirație mi-a lăsat. O metodă foarte eficientă. Apoi sfătuit prietenii lui, și mi-au mulțumit pentru ea. Tratamentul, desigur, este lung și necesită o mulțime de perseverenta si rezistenta. Dar de sănătate este în valoare de ea. Încercați să-l, nu vei regreta. Aceasta este o metodă inofensiv. Cu aceasta, vei scapa de durere de inimă, întărirea sistemului imunitar și de a crește hemoglobina krovi.Zhelayu toate succes în îmbunătățirea modului!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru