rum.ungurury.ru

CACTUS ajuta la eliminarea zoster, pietre dieta poate expulza

Bună ziua, dragă „Bunica“!

Am fost prin în timpul vieții mele. Unele experiențe Vreau să împărtășesc.

Din zona zoster, am scăpat de prin intermediul unui cactus. Din houseplant tăiate benzi tăiate frecat priveze pe locul afectat, a dat să se usuce și apoi repetate frecare. Și așa de 3 ori. Curând pielea a început să se dezlipirea, iar apoi lipsi complet dispărut. Cactus utilizat pentru a trata ar trebui să fie arborescentă, cu frunze groase, iar planta trebuie să fie de cel puțin 2 ani.

Odată puternic ars de la încheietura mâinii la brațul drept cot. Imediat l coborât în ​​apă rece și apoi stropite cu bicarbonat de sodiu, iar apoi prelucrate arde ulei de floarea-soarelui perekipyachennym. Pacificat astfel durerea, începând în fiecare zi de-a lungul planului de ardere a pus Kalanchoe pleacă după scoaterea lor din piele. Curând brațul ars vindecat, și chiar cicatrici din stânga.

Aderarea la aceasta dieta mi-a ajutat să expulzeze pietrele din vezica biliară și ficat. La 8.00, am mâncat o farfurie gol desert stomacul de cartofi fierți, fără nici o sare și condimente, apoi bea un pahar de ceai fara zahar, cu o felie de pâine. Nimic altceva atunci nu mănânce sau să bea. La ora 10.00 întins pe spate, el a pus pe zona vezicii biliare sticla de apă caldă și așa culcat 2 oră. La ora 12.00 am mâncat grișul placa de desert, fierte în apă, fără sare și condimente. La 14.00 pune partea dreapta pe sticla de apă caldă și așa minciuna 3 ore. La 17.00, 17.30 și 18.00 au luat 100 ml de ulei de măsline preîncălzit și 19.00 a băut o ceașcă de cafea neagră cu zahăr și o felie de pâine. În dimineața următoare, pietre, care seamănă cu consistență de lut, a mers fără durere. După aceea, în fiecare zi, timp de 10 zile pe stomacul gol, dimineața și seara, înainte de culcare bea 10-20 picaturi tinctura de gălbenele, spălate în jos cu 100 ml de apă distilată. După 2 luni, se repetă întregul curs de tratament. Toate în timp ce pe o dieta. Un instrument foarte bun. Dacă altcineva poate ajuta, te rog, te rog, eu sunt la telefon.

Luând zilnic o baie de 15-20 de minute, cu o supă bogată de napi, am timp de 3 zile, am scăpat de depuneri de sare și dureri articulare în genunchi.

Asta e tot pentru azi. Vă doresc tuturor multă sănătate și longevitate. Martorii lui Iehova implor cu stăruință să nu-mi mai scrii. Sunt ortodox și nu intenționează să-și schimbe credința.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru