rum.ungurury.ru

Pentru a curăța corpul a fost - unguent meu a pus în

Bună ziua, „Bunica!“ Povestea lui Vreau sa ajut oamenii afectati de psoriazom.Seychas mi 72 de ani. În tinerețe, după demobilizarea din armată, el a mers să lucreze la mina. Diferența de temperatură, gazele din baia de apă mină, și alte praf de cărbune stabilește pe corp foarte acționat în mod negativ pe pielea mea. La început, au apărut la acnee, atunci pielea a început să coaja, apoi totul sa transformat într-sfaturi medicale psoriaz.Obratilsya, ci numai ceea ce ei nu au fost tratate, nici medicamente, nici atribuite, - nimic nu a ajutat. Am încercat să vindece oamenilor mijloace, dar nu și adoptarea diferitelor decocturi, infuzii si tincturi, nici o placă de lubrifiere psoriazice diverse unguente preparate, personal, nu a putut opri boala. Psoriazisul continuă să „prospere“ pe kozhe.I meu într-o zi am dat peste o bucată de unele ziare, care au păstrat povestea unui psoriazis tip leac. Am citit-o cu atenție, și apoi a decis să se metod.Po descris în unguent preparat rețeta de hârtie și a început să încerce să lubrifia zonele ei probleme. Psoriazisul cu greu lăsat pielea mea, chiar dacă articolul a fost scris, că omul a fost vindecat timp de 20 de zile. Apoi am decis pentru a curăța intestine, ficat și sânge. După ce a început epurările din nou tratat cu unguent. Psoriazisul ma substituibil cu durere: micile placi exfoliază cu ușurință, și transformarea într-o crustă, care apoi a trebuit să fie un rip off. Această procedură a fost foarte dureros, se pare că rădăcinile psoriazis cultivate în corpul meu și am făcut vykorchevyvayu.Vot, așa că am revenit. Mai mult de opt ani au trecut de la acea vreme. Acum am un corp complet pur, am uitat despre psoriaze.Nadeyus tot ce unguent, care ma ajutat să recupereze, ajută mai mult de o duzină de oameni. Aici retsept.Neobhodimo să se încălzească la o temperatură de 60-70 ° C, 250 g de ulei de transformator, adăugați-l 1 borcan vietnamez „Sprockets“, 1/4 sticla de Koln fiecare floare și toate bine. Unguentul este pregătit. Ungeti-l zone psoriazice ale corpului, după curățare a corpului, de 2 ori pe zi. În timpul tratamentului, să ia o baie sau duș, spalarea corpului la fiecare 2-3 dnya.Soblyudenie toate acestea, precum și o respingere completă a alcoolului va aduce în curând vindecare. Am totul doresc din inimă!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru