rum.ungurury.ru

Sub cuțitul nu vreau să merg la culcare - ea vulva muscă

Bună ziua, dragă „Bunica“! Vreau să dau câteva sfaturi cu privire la tratamentul vulva, în timp ce trăiesc cu acest diagnostic în 1996. un tratament eficient, medicii nu oferă, și eu nu sunt de acord cu operația. Sunt în război cu această durere în toți acești ani, metodele tradiționale. Asta e despre asta și va fi anul meu rasskaz.Kazhdy am stoc pe flori de galbenele. Ei au întotdeauna în prezența mea. Le fac în dimineața, insist, și infuzie de culcare se filtrează, se încălzește la 400 ° C, și de a face cu el băi de medicamente. Uneori, am adăuga rostopasca și serii. Puteți face o baie în fiecare zi, dar se poate prin den.Esli mâncărime noapte, folosiți tastatura de bandaj uscată sau umezită cu unguent. Am ajuta unguent "sinaflana", "flutsinar", "sintomitsinovoy". Încercați-l, te-am podoydet.Pomogayut comprese, de asemenea, patrunjel. Planta este zdrobit, bun simț, se adaugă sare fină, o proteină de ou crud și se amestecă bine. Amestecul a fost păstrat în frigider. Ocazional fac cu acest amestec comprimă la mesto.Lechus vulva afectate și decoctul de plante (musetel, rostopasca, succesiune, gălbenele). Pentru a le spăla fără săpun. Bulion nu este încălzit și răcit cu ajutorul. După spălare frecat săpun pată inflamat tsveta.Vot întunecat și trebuie tratată. Complet vulva nu poate fi vindecat, dar de relief poate fi atins.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru