rum.ungurury.ru

Nettles a ajutat cu fibrom

Când m-am dus să se pensioneze, dar a fost în 1984, un prieten doctor Raisa Dmitrievna mi-a cerut să o ajute. A trebuit să aibă grijă de mama ei în vârstă, și ea a lucrat ca medic într-un sanatoriu. Eu vin în fiecare zi, pregătește să mănânce bătrîna, hrănit-o. Chei Am grijă să lucreze la stânga Raisa Dmitrievna. Bunica avea 97 de ani, subțire, mic de statură, dar întotdeauna vesel (chiar și cu un picior rupt) .Byla fibrom uterin ei, medicii insista - trebuie doar să taie. Ea a lucrat ca un tânăr într-o femeie în servitori, că doamna era bolnavă tot timpul și să mănânce urzici proaspete, salate din ea, și în nasalivala de iarnă în borcane și urzici conservate, păstrând-o în pivniță. Se pare că ea a fost, de asemenea, sângerare fibroame, și că urzicile ea bunica lui spaslas.Tak aminteau decât tratate amanta ei și să aplice același tratament - o lună bea un decoct de urzici. Doar se toarnă apă clocotită, 2 ore și insista băut, a mâncat frunze proaspete. O luna a trecut, ea a simțit un pic mai bine și a mers pentru a vedea un ginecolog. Medicul a întrebat: „Ești avut o intervenție chirurgicală?“ Și ea a răspuns că ea nu a făcut nimic, doar a băut urzica. Și apoi un miracol - fibrom resorbit atât de mare din cauza urzica. Medicul a fost la o pierdere. După aceea, bunica mea a dat naștere unei fiice, a învățat ee.Tak că, dragii mei cititori, dacă cineva are aceeași boală, și nu există nici bani pentru operația, încercați să bea frunze, blaturi urzica, mai ales mai (ardere), și de a face salate. Este foarte terapeutic, păstrând-l într-un litru borcane, turnând apă fiartă rece, adăugând puțină sare după gust. Pune în frigider și, dacă există o pivniță, apoi roll up iarna acoperă borcanele, și va avea fibroame sale de vindecare si alte boli.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru