rum.ungurury.ru

Tratamentul bolii, ficatul, vezica biliară Hodgkin

Bună ziua, „Bunica!“ Desi eu sunt de 45 de ani a lucrat ca economist, datorită bunica mea și stră-bunica Lukerya Tecla, care toată viața sa angajat în vindecare, să înțeleagă un pic medicament. Dacă este necesar, și să se consulte cu medicii. Bunica ma învățat la punctul principal: „Darul lui Dumnezeu dă un dar, oamenii sunt liberi“ .Diagnozy a pus oameni și miracolul vindecării creează Domnului. Nu vă așteptați să vindece trupul, dar nu vindeca sufletul. Duminică, nu începe nici o lucrare. În această zi, du-te la biserică, teatru, au o perioadă de odihnă pe natura sau vizitați sfatul rodstvennikov.Moy pentru cei care sunt bolnavi cu boala Hodgkin au probleme cu ficatul si vezica biliara. Acesta este modul în care în 1984, a reușit să vindece fată de un an, a cărui ganglionilor limfatici au fost de marimea unei prune, iar ficatul de 3.5 degetul mare scos de sub coaste. Am decis să i se aplice metoda de curățare rubarbă, agrișe și struguri, bogat în acid succinic. Am început în fiecare zi, timp de 15 minute înainte de micul dejun, prânz și cină pentru a da 50 de grame de rubarbă pentru copii, fructe de pădure proaspete, agrișe sau struguri. Și doar 7 zile. La fiecare 3 luni, un curs de perfecționare. Ca urmare a acestui tratament, fata de fiecare dată când goliți fecale ies cu flegma portocalie. Astfel a curățit organele ei, și-a revenit. Participarea la această fată gastroenterologi și endocrinologi au fost surprinși că un astfel de tratament simplu a dat rezultat.Rekomenduyu foarte pozitiv pe toți cei care au probleme cu sistemul limfatic, ficatul si vezica biliara, pentru a aplica această metodă. Nici un rău din ea - numai bine. Dar, doar să fie atent să nu vină în soare deschis în timpul verii nu apar în stradă de la 10:00 la 15:00.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru