rum.ungurury.ru

Fiecare femeie a fost în stare bună de sănătate, am experimenta o re gata de a transfera

Bună ziua, „Bunica!“ Eu împărtășesc experiența lui de a scăpa de fibromiomy.Itak odată ce a descoperit ginecolog fibroame meu și a pus pe înregistrare. Am fost foarte supărat, pentru că am știut cum zakanchivaetsya.Stala găsească o cale de ieșire. În primul rând, m-am dus la piață la naturisti și a întrebat ce planta mă poate ajuta. Din păcate, acest lucru nu a apărut. Apoi, o femeie sa apropiat de mine și a întrebat: - Sunteți în căutarea pentru iarba de fibrom am spus da ?. Apoi, femeia sfătuiți să bea timp de o lună, fără câmp de acțiune bulion Larkspur (Sochircă) și apoi verificate de către un medic. Deci, ar trebui să sdelala.Ispolzovat parte supraterană a plantei cu flori albastre. 1 lingura prime se toarna un pahar de apă clocotită, pentru a insista noapte, tulpina și băutură caldă pentru 100 g de 3 ori pe zi, cu 30 minute înainte de mese. Este de dorit să facă acest lucru, în același timp, pe parcursul lunii. Apoi, verificate de către un medic. Dacă este necesar, am venit pentru o vizită la ginecolog, ea mi-a cerut să repete după 7-10 zile lecheniya.Kogda curs: - Cine a spus că aveți fibroame spun eu - ai spus. Chiar a condus sediul central și doi medici pentru a confirma diagnosticul. Chiar și înregistrat postavili.Vrach dezorientat din nou zavotdeleniem și un alt medic conduce. consultare adunat în mod direct. Am examinat cu atenție, și ca rezultat cardul cruce afară cuvântul „fibromului“ și scrie „fibromatoza“. Nu mă consoleze, și mă întorc la o altă clinică pentru sfaturi. Ginecolog ma verificat și a concluzionat că eu sunt sută la sută sănătos. După ce acest lucru a fost mai mult de 20 de ani, și noroc să spun femela niciodată bolela.Zhelayu, succesul tratamentului.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru