rum.ungurury.ru

Nu obosesc în & laquo; bunica & raquo; A scris: Ce bucurie - oameni pentru a ajuta!

Bună ziua, „Bunica!“

În cele din urmă am ales timp pentru a vorbi cu tine din nou. Un prieten ma întrebat, „Valentina, vă că nu există nimic care scrie în“ Bunica I-am răspuns că aceasta este viața mea, că eu trăiesc ... Și într-adevăr este, pentru că ceea ce fericirea „?“ - pentru a ajuta oamenii lor cu cunoștințe și experiență! În acest moment vreau să-ți spun cum am lupta cu pietre la rinichi.

Metoda cu ultrasunete le-am descoperit vara anului 2007. M-am văzut roci de pe ecran. Au fost atât de multe că am fost șocat. Când am împărtășit problema mea cu close-law a spus, „De ce te duci la spital? Pentru mulți oameni, pietre, și să trăiască personal ... „Dar m-am dus la doctor doar pentru că mai mult de durere infernala urât care radiază la spate mai mici! In plus, mai mult și inflamate vezicii urinare. Atât de mult, astfel, încât aproape că am încetat să mai dorm noaptea, așa că au avut 7-8 ori pe noapte alerga la toaletă.

Când a trecut testele și au trecut examenul, am fost diagnosticat cu cistita și, desigur, pietrele din rinichi. tratament desemnat. În curând, cu ajutorul unor medicamente, am scăpat de inflamarea vezicii urinare, pietre la rinichi dar au continuat să hărțuiască. Am fost sfătuit să fie tratat cu un medicament, dar la farmacie a spus că medicamentul a întrerupt mult timp. Asta se întâmplă pentru a acoperi ...

Deci, nu face nimic pentru vindecare, el a tolerat prezența de pietre la rinichi, până în toamna anului trecut, până când au declarat că agravarea. Din nou, el a mers la spital. După ce a numit un curs de tratament, eu nu simt îmbunătățirea și apoi a decis să ceară pentru vindecarea Xenia Sf Binecuvântata din Petersburg, o icoana cu o față care este la mine acasă. În fiecare zi, dimineața și seara, pe genunchi, se întoarse spre ea cu cuvintele rugăciunii: „O sfântă-binecuvântată Mati Ksenie! Sub adăpost Vsevyshnyago a trăit, a condus și întărită de Fecioara Maria, netedă și sete, răceala și căldură, discreditarea și persecuțiile suferit, darul clarviziunii și minuni de la Dumnezeu au primit ai, în secret într-un pavilion Vsemoguschago pokoishisya: Biserica Sf, ca o floare parfumată, te glorifice: predstoyasche în loc îngroparea ta, înainte de imaginea ta sfântă, ca un minut viu, pură cu noi, ne rugăm te :, a primi petiția noastră și mă aducă la tronul miloserdnago Tată din cer, ca un indraznet El haves, obține curge spre mântuirea ta veșnică, în beneficiul afacerilor și întreprinderilor Asha binecuvântare generos din toate necazurile și suferințele izbăvirea sta în picioare înaintea Rugăciunile tale sfinte înaintea Milostiv Mântuitorului nostru despre noi, nevrednicul și păcătoși, Pomozov, sfânt binecuvântat Mati Ksenie, copii lumina ozariti botezul sfânt și imprima darul Duhului Sfânt pentru a impresiona, băieți și fete în credință , onestitate, Viețile evlavie și de succes în procesul de predare-le darovati; bolyaschiya și neduguyuschiya vindeca, dragostea de familie și armonie nizposli, feat religioase catadicsesc tip podvizatisya si de gard demonizare, pastori în cetatea Duhului Sfânt pentru a consolida, poporul și țara lumii noastre și pentru a păstra senină a lipsit în ceasul morții Sfintei Împărtășanii Pledați speranța noastră și speranța, în curând uslyshanie și eliminare, mulțumită ție atribuim să te slava Tatălui și al Fiului și al Sfântului Duh, acum si pururea si in vecii vecilor. Amin. " Mai târziu, am aflat adresa bisericilor Smolensk și capele Xenia a scris înapoi și a ordonat un serviciu de rugăciune pentru sănătate. În curând am primit o scrisoare care să ateste că rugăciunea pentru sănătatea capelei Sfântului Xenia din Petersburg a servit. Și a fost o petală de trandafir la mormântul Sf. Xenia, uns cu ulei de lampă pictograma nestins. El a fost recomandat pentru mine pentru a pune într-o sticlă de ulei vegetal, și acest ulei în cruce cu credință pentru a unge pe frunte și inflamat pete, apelurile telefonice în ajutorul Xenia Sf. Am făcut-o, și a mărturisit tratamentul păcatelor lor, a primit Împărtășania și binecuvântarea preotului.

În plus, să ia un decoct de patrunjel. Aceasta reteta, atunci când am încă trăit în Zaporozhye, în comun cu mine un vecin mătușa Zina. Este necesar să fiarbă lapte de 0,5 litri umplut în ea 100 g zdrobit rădăcină pătrunjel susține 5 minute la foc mic, amestecând continuu, apoi zeama printr-un filtru cheesecloth. Se bea în porții egale de peste 3 ori în timpul zilei. Ia-o jumătate de oră înainte de masă.



Am rămas după strecurat din turte de măsline nu arunce departe, și a mâncat. Și astfel 21 de zile. După o pauză de o lună, timp în care 1 pe zi, bea un pahar de ceai din plante de rinichi, se repetă tratamentul.

Testele medicale lunare și sunt supuse unui control medical. În luna aprilie, de îndată ce frunzele de patlagina si rostopasca, pătrunjel și mărar crengute, a început să le mănânce în dimineața pe stomacul gol. Mai întâi a smuls, spălat și a mâncat 2-3 rostopască frunze, apoi - 2-3 fire de pătrunjel și mărar, apoi - 2 frunze de pătlagină. În luna mai, în dimineața pe stomacul gol, a început să mănânce timp de o jumătate de oră înainte de mese pentru 3 blaturi de pelin proaspete. Acest lucru a contribuit la întărirea sistemului imunitar.

De asemenea, am petrecut de curățare a corpului. Pentru a face acest lucru, macină și se amestecă 1 lingura cuișoare (condiment), 2 linguri salvie plante medicinale, 3 linguri semințe de fenicul, dulce rădăcină pavilion, vetrice și porumb stigmate și 4 linguri plante medicinale și coada calului frunze de mentă, se toarnă într-un vas emailat 4 linguri Slide-un amestec de 600 ml de apă clocotită și asuprit timp de o oră la un foc foarte mic.

Se strecoara si se bea cald pentru 100 ml dimineața pe stomacul gol și pe timp de noapte înainte de a merge la culcare, precum și 70 ml înainte de a mânca masa de prânz. Și astfel 45 de zile. O astfel de cheltuieli de curățare pentru profilaxie de 1 pe an. Este util să se ia un decoct de cursuri pentru 70 de zile, cu pauze între timp de 15 zile cu cancer. Bea cel puțin doi ani.

Și această rețetă pentru a scăpa de pietre la rinichi am sfătuit o femeie. El a ajutat să vindece soțul ei, care sunt gata pentru operație. Astfel, este necesar să se frământe aluatul 200 g făină de secară și bilă proaspete trei rațe albe, care, înainte de acea zi nu a hranei pentru animale tablete rola, pelete, se usucă pe tava inversoare periodic, apoi ia 1 de un astfel de comprimat de 3 ori pe zi până când timp cât l bea. Din cauza unor astfel de pietre la rinichi tratament zdrobit și apoi evacuate sub formă de nisip în urină.

Asta e atât de mult timp și răbdare, am luptat cu pietre, iar eforturile mele nu au fost în zadar: a petrecut o lună în urmă cu ultrasunete a aratat ca cele mai multe dintre pietre din fiecare rinichi este lăsat doar o pietricică mică. Eu sunt cu rugăciune și credință pentru a continua tratamentul pentru a obține în cele din urmă scăpa de ele.

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru