rum.ungurury.ru

Intepaturile de albine - o mare putere: bunica de cancer a câștigat!



Bună ziua, „Bunica!“ Am decis să scrie o scrisoare unui ziar cu încrederea că susține tratamentul unor astfel de boli teribile ar fi cancerul, va salva mai mult de un zhizn.Odnazhdy bunica mea a căzut și a rupt piciorul. Spitalul a fost pus în ghips, iar când a fost îndepărtat, sa constatat că osul sa vindecat în mod incorect. Cu permisiunea pacientului din nou, a rupt fractura și osul pliat corect, din nou pus în ghips. În acest moment, bunica mea a simțit o durere severă. Atunci când tencuiala a fost îndepărtat, sa constatat că piciorul rupt a fost mai scurt decât cei sănătoși, astfel încât a fost imposibil să meargă fără cârje. Ea nu ia durerea. Examinând bunica, medicii au descoperit o tumoare malignă în zona fracturii, și anume cancer, și a sugerat amputarea. Bunica a refuzat categoric. evacuate ca iremediabil din spital ei, susținând cu cinism rudele, bunica mea - nu zhilets.Po acasă sa mutat în cârje și dureri în fiecare zi a crescut. Zi sau noapte, ea nu a lăsat bunica ei. Și dacă ziua bunica mea ar putea încă puțin distras, în acea noapte pentru ea a fost adevărată tortură, ca durerea infernal nu a permis să se relaxeze. M-am simțit ca și cum cineva a avut nibbles- kost.V grădina bunicii mai are apicultor său stup prietenul ei. Văzând pacientul suferă, el a cerut să meargă curs pcheloterapii. Ea a avut nimic de pierdut, așa că soglasilas.Pchelovod bunica prins o albină și a pus-o la fața locului inflamat pe picior, provocând-o să muște. În a doua zi a fost prins două albine și, de asemenea, i-au forțat să înțepe bunica ei într-un loc malignitate. Bunica a simțit mai bine, durerea s-au retras, și ea a fost în stare să doarmă noaptea. În a treia zi a apicultorul plasat pe vătămate bunica piciorul trei albine, și așa mai departe pe o bază de zi cu zi prin adăugarea unei albine a ajuns la uzhalivany zece la un moment dat. A unsprezecea zi, el a fost prins și pus pe inflamat la fața locului nouă albine, în a douăsprezecea - opt. Deci, în fiecare zi va scadea cu o albina, am ajuns la o singură uzhalivaniya. După aceea, apicultorul a făcut o pauză de o lună, și apoi din nou se repetă tratamentul pchelami.Babushka complet recuperat, am scăpat de durere, dar cu cârje, din păcate, acesta nu este rupt, din cauza bolii a devenit un picior rupt cinci centimetri mai scurt decât sănătos. Imaginează-ți cât de gravă a fost boala în cazul în care cancerul a distrus cinci centimetri de os Când bunica toamna a venit la Centrul de Oncologie pentru examinare, medicul, care în primăvara anului acesta a subscris după ce a văzut bunica mea a exclamat: „Ce, încă în viață„În opinia mea, nu există nici un comentariu? ... Iată o poveste moralizatoare. Cu fiecare accident se poate întâmpla, așa că ține cont de faptul că veninul de albine - o armă formidabilă, cucerind cancerul! De ce medicii nu adoptă pcheloterapiyu? Desigur, mai ușor de operat, și în cazul în care pacientul nu este de acord cu operația, este mai ușor să scrie astfel de pacienți să moară acasă, mai degrabă decât prin toate mijloacele pentru a lupta pentru viața lui.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru