rum.ungurury.ru

Ochii proprii au un zâmbet. Nu-i lăsa să fie trist, prietenii mei!

Bună ziua, „Bunica“ ochi - corpul uman, fără de care viața nu este viață. Acesta este adevărul. Dar sunt mulți oameni care, din orice motiv au pierdut din vedere. Chiar și dușmanul nu ar dori. Prin urmare, este necesar să se protejeze ochii și în mod constant vă faceți griji cu privire la modul în care să fie sănătos să râdă! Da, da! Într-un ochi sănătos are un zâmbet. Încearcă să nu le permite să fie trist. Și acest lucru va ajuta la unele rețete utilizate pentru tratamentul și prevenirea ochi zabolevaniy.Chtoby face față cu orbire, conjunctivita și blefarita, am sfătui de câteva ori pe zi, aplicate la tampoane ochi înmuiate în propria lui lăcrimare urinoy.Ot livreazã de spălare timp de 30-40 minute pentru a dormi bulion mei krupy.Sok rostopască recomanda insufla o picatura de 1-2 ori pe zi, cu trachomă și belme.Prinimaya de zi cu zi timp de o lună în 1/3 cana de suc proaspat stors de boabe de cenușă de munte roșu, poate fi îmbunătățit în mod semnificativ s zrenie.Konyunktivit a fost mult timp tratate prin spălarea ochilor inflamat soluție de ceai puternic romashki.Pri sau inflamarea ochilor cauzate de alergii, acestea sunt spălate cu suc proaspăt trifoi lugovogo.Dlya mentine viziune sanatoasa este foarte util în fiecare zi pentru a turna apă rece pe cap. După aceea, ștergeți bine, încheie cald și se lasă să se usuce. Puteți consolida vederii Compresele prime cartofi rasi, mere și castraveți. Masa mărunțită este înfășurat într-o cârpă curată și aplicat la ochi. mijloace excelente de prevenire - clătire supa rece slab de ceapa, se adaugă un pic meda.Zhelayu toate o recuperare rapidă și vedere de vultur!
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru