rum.ungurury.ru

LOOK SERIES BUNICA DIN NOU - VISION ea ar putea normaliza

Bună ziua, dragă „Bunica“!

Din nou, eu împărtășesc cu oameni buni cu experiența și cunoștințele lor.

Cu această ocazie, am auzit în biserică. Bunica Kate sunt în vârstă de peste 70 de ani, ea este foarte pasionat de telenovele și așa este de multe ori aspectul lor. Și din cauza ședinței lungi în fața televizorului, femeia a fost deteriorarea vederii brusc. Bunica mea a fost foarte supărat, și apoi cineva de la cunoscuți a sfătuit-o zaparivat iarbă roccina și fă-o pe ochi cataplasmă. Ea a ascultat sfatul și asta cu privire la aceasta procedura de 3 saptamani pot viziona din nou emisiunile TV preferate, fără nici o problemă. Pentru a pregăti necesar vindecării napara 1 linguriță ierburi tocate păduchilor toarna cana de apa fierbinte, a adus la fierbere și se fierbe timp de exact 3 minute la foc foarte mic. După răcire, se strecoara si se aplica timp de 15 minute pe ochi înmuiate în șervețele bulion, taindu-le la ochi dimensiune. Același lucru poate fi insuflat napar 3 picaturi in fiecare ochi pentru a corecta în faza inițială a cataractei.

Ascita (hidropizie) în cazul în care dispar 2 corande ceapa tăiată în felii subțiri, se presara cu un pic de zahăr în seara, să insiste noaptea și dimineața stoarce de suc de ceapa si ia-l la 2 linguri în dimineața pe stomacul gol. În fiecare zi se prepară proaspătă.

Îmi doresc tot soarele clar, stare bună de sănătate și mare fericire umană!

Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru