rum.ungurury.ru

Metoda Soția Kapustin salvată. Aceasta este povestea mea

Vreau să-ți spun despre modul în care soția mea a împiedicat dezvoltarea de glaucom. În 2001 ea a fost făcut 2 operații. Ei au fost eliberați, cu un avertisment că într-un an, acesta poate deveni orb. Unde ne-am tratat nu, răspunsul a fost unul - orbire. Într-unul din ziarele citit că în Odesa Institutul Filatov utilizat pentru a trata bolile de ochi Dr. Kapustin metoda GA „Injecțiile cu materie de ouă de pui vii.“ Această metodă a dat rezultate excelente, așa că am decis să profite de ea. Așa că am luat tratament: 1. Shots străpuns materia vie a ouălor de pui prin metoda de Dr. Kapustin G.A.2. Produsă 1 lingura dedițel (Pulsatilla vernalis) într-un pahar de apă (pentru a bea timp de trei ore în timpul zilei) .3. Suc de aloe Îngropat în dimineața și 1 picătură în fiecare zi. Picurare 3 zile, apoi să ia o pauză, timp de 2 zile. Sucul a fost diluat 1: 1 cu vodoy.4 mustului fiert. Mark 2 5x5 sac de mici, de preferință de pânză flanel, și se toarnă în fiecare linguriță 3 semințe de fenicul. Pune intr-un vas emailat și se fierbe timp de 2 minute. Apoi, aceste pungi de a lua, le permite să se răcească puțin și a pus pe ochi. Capacul superior cu un prosop și se întindă timp de 10-15 minute, până când se răcește. Efectuați procedura pe timp de noapte timp de o lună. Dacă nu ajuta, atunci tratamentul trebuie să fie prodolzhit.5. În același timp, fac corp de curățare prin fitopreparat „Lockley“, care constă din patlagina de semințe, fructoza, pectine, mere, tărâțe de ovăz, gumă gaurovaya, gumă acacia, acid citric, scorțișoară scoarță, ulei de semințe de Sophora, flori broccoli, turmeric rădăcină, frunze de rozmarin, sfeclă roșie, roșii, morcovi, varză varză, varză chinezească, citrice bioflavnoidy. 1 lingura amestec pentru a se dizolva într-un pahar cu apă rece, se amestecă, și bea o dată bea un pahar de apă. Ia 30-60 de minute înainte de edy.6. Pentru a îmbunătăți elasticitatea și rezistența vaselor de sânge și a pereților capilari creierului (acest lucru este important pentru bolile de ochi) se aplica Fitopreparat din planta Ginkgo biloba, și prepararea „PerfektAyz“ din cherniki.Vot asa ca am oprit dezvoltarea cataracta si glaucom. În prezent, presiunea ochiului este menținută 19,5, 21,5. Punctele luat 1.75. Am răspunde la orice întrebări cu privire la telefon și în litere.
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru