rum.ungurury.ru

Prietenul Leucemie condus: ASD pregătire a luat

Bună ziua, dragă „Bunica“! Vreau să spun cum un prieten de-al meu vindecat de leucemie (leucemie). Poate că această poveste va ajuta la restabilirea stării de sănătate a unei alte persoane cu același diagnozom.Kogda familiar aflat diagnosticul, el a căzut în disperare. Cu mare dificultate am reușit să-l calmeze și convins să fie tratate Prepararea ASD (fracția 2), care a fost doar la casa mea (citit în „Bunica“ și a cumpărat imediat în vetapteke) .Itak l-am golit unele medicamente din lor sticle, partajate cu el regim, și el a început să ia medicamentul. Prima dimineață a primit 1 picătură, cină - 2, iar seara - 3. În a doua zi o cunoștință în dimineața a băut o picătură de 4 ASD, cina - 5, iar seara - 6 picaturi. Și așa în fiecare zi, a adăugat el, 1 picătură de la recepție. Medicamentul se dizolvă în 0,5 apă de sticlă. Când a ajuns la 41 de picături de doză a început să ia SDA în ordine inversă, cu scăderea fiecare în picături recepție. Ajungând înapoi la 1 picătură de la recepție (aproximativ o lună), familiare pentru a opri administrarea de droguri și a mers să verifice în bolnitsu.Okolo luni el a fost la examenul de spital, dar nimic nu a fost confirmat stabilite anterior de către medici locale, precum și o confirmare a oncologi si Suma Kiev diagnostic teribil. Medicul curant ochii mei nu au putut crede, văzând în fața unei persoane complet sănătoase. „L-am văzut totul, dar e de mirare cum și ceea ce se poate recupera într-un timp atât de scurt?“ - a întrebat el. Prietenul meu a zâmbit și a vorbit în detaliu despre tratamentul lor. Doctorul a spus că el știa de droguri, și apoi a cerut un om să scrie o schemă detaliată în care el lechilsya.Vot o poveste. Prietenul meu este viu și bine, lucrând ca și mai înainte, și tot ceea ce nu încetează să mă întreb cum a reușit să scape de la moarte. Sunt foarte bucuros că am putut ajuta pe cineva care și-a pierdut speranța și credința în istselenie.Sprashivayte în vetapteke miracol de droguri ASD (fracția 2), și ia tratat. Folosind, nu se deschide sticla, și doar conectați într-un ac capac de cauciuc, trageți seringa numărul necesar de picături, le dizolvă în apă și se bea 30 de minute înainte de mese. In timpul tratamentului ASD este strict interzis sa bea alcool, precum și asupra sănătății și kurit.Lechites citește în mod necesar „Granny“. În cazul în care nu au fost pentru ea, n-ar fi aflat despre acest specimen minunat, ca SDA (fracția 2).
Distribuiți pe rețelele sociale:

înrudit

© 2011—2021 rum.ungurury.ru